Láska v Česku

Láska v Česku https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203331/laska-v-cesku-203331.jpg 4 34 12

Atraktivní Zuzana se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu s Liborem. Prostřednictvím své sestry se seznámí s postarším galantním Andrejem, jehož exmanželka Lucie se snaží zaplašit myšlenky na přibývající vrásky v posteli sukničkáře Romana. Toho naopak rozvod teprve čeká. Když jeho stále ještě platná - a z Romanových neustálých záletů na pokraji nervového zhroucení stojící - manželka Míša potkává o Vánocích na půlnoční Libora, začíná příběh nesourodého šestiúhelníku postav, jež spojuje jediné - každý z nich chtěl od svého předešlého partnera něco úplně jiného, než čeho se mu nakonec dostalo.... celý text

Sandruš
14.11.2021 5 z 5

Skvělá knížka, četla se rychle a bavila mě.

emmicka106
31.10.2019 5 z 5

Kam se hrabe Třeštíková :)

_Šárka_
27.09.2018 5 z 5

Taková ta knížka, co prostě hodíte do kabelky a čtete jí kdekoliv, protože Vás zkrátka baví. Nemohla jsem se odtrhnout :-)

adela2230
01.02.2018 3 z 5

Kniha se čte velmi dobře, takové odpočinkové čtení.

Anitka.KM
15.03.2017 4 z 5

Příjemná a čtivá oddechovka po česku :-)

28401
24.01.2017 1 z 5

Přečteno jen tak pro odpočinkové zabavení. Chyby v textu jsou rušivé, s tím souhlasím.

martas1907
09.10.2016 5 z 5

Super kniha, i když jsem tušila, že se zase někteří vrátí k sobě a Míša s Romanem se rozvedou.

Lejdus
31.08.2016 5 z 5

Souhlasím s komentáři. Kniha se mi velmi dobře četla, i když jsem z přebalu byla mírně zmatená a myslela jsem si, že se během čtení nebudu orientovat kdo je kdo. Byla jsem zvědavá, jak to půjde s postavami dál a konec mne také potěšil. Prostě takové relaxační čtení.

Elisbooks
26.07.2016 3 z 5

Ze začátku se mi trochu pletlo kdo, jak, s kým, ale je to příjemné pohodové čtení :-) A myslím, že dosti reálné a ze života. Nutí Vás to číst pořád dál, protože každá kapitola je o jednom z "šestiúhelníku" postav, takže když dočtete jednu postavu, chcete vědět, co bude dál. Kniha pobavila a byla hodně čtivá, takže doporučuji :-)

dracos_princess
23.04.2016 3 z 5

Knihu jsem před minutou dočetla. Krásně se mi četla, děj se mi líbil a konec mě potěšil. Typická kniha ze života.
Bohužel musím dát pouze 3 hvězdičky. Nevím, kde se stala chyba, ale aby v celé knize bylo špatně použito mě/mně, se mi ještě nestalo. Kazilo to celkový dojem knihy, a proto mi chvilku trvalo, než jsem se k ní po přečtení první kapitoly vrátila.
Nicméně je kniha na odpočinek super.

vaili
07.10.2014 5 z 5

Musí říct, že knížka je napsaná opravdu reálně a zábavně..hodně příběhů, které se na konci protnou mě opravdu bavily :)

Jara69
09.07.2014

Podle mého nějakého vnitřního pocitu si myslím, že knížka je lepší průměr, nadprůměr ve svém žánru. Myslím si, že zasazení romantiky v zajímavém šestiúhelníku hlavních postav do současného světa obyčejného soudobého města se povedlo. Kniha vyšla v edici „Do kabelky“ a bylo to takové hořko-sladké ženské čtení, ale i muž ji dokáže přečíst a do některých postav se vcítit. Autora (muže) velice chválím za to, že se dokázal výborně vžít do pocitů mužských i ženských postav. Hodně se mi líbil způsob vypravování. 6x „ich-forma“? Super! Hned mě to začalo bavit. Bylo zábavné sledovat, jak stejné situace vnímají různé postavy odlišně. Šest hlavních postav bylo vykresleno sice minimalisticky, ale přímočaře a jasně. Postavy byly sympatické (až na ty vyloženě záporné) a mohly jsme jim všem fandit, protože měly všechny jedno společné – citový zmatek v hlavě. Knížka je napsaná pěkným jazykem a příběh má spád, je čtivá a jako knížku na dovolenou nebo prostě pro volné chvilky „do kabelky“ doporučuji.

Autorovy knížky

Lukáš Pazdera