Láska v čase přítomném

Láska v čase přítomném https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70487/laska-v-case-pritomnem-70487.jpg 4 22 6

Pronásledována minulostí. Pearl je svobodná matka a láska k synovi je to jediné, čeho má dostatek. Zkušenost ji naučila nikomu příliš nevěřit, ale okolnosti ji nutí začít Leonarda svěřovat do péče Mitchovi, mladému majiteli nevelké firmy sídlící ve vedlejším domě. Pronásledována minulostí, Pearl náhle jednoho dne z Leonardova života bez vysvětlení zmizí a Mitchovi, který se o svého malého kamaráda stará, jak nejlépe umí, nakonec nezbývá než ho předat do pěstounské rodiny. Pearl odešla, už se nikdy nevrátí, a přesto se svým milovaným dítětem zůstává navždy…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Love in the Present Tense , 2006

petrarka72
18.02.2019 5 z 5

Výborně napsaný křehký příběh. O lásce, samotě, smutku a dalších věcech, o nichž se nemluví, ač by mělo. A o samozřejmostech, které nás utvářejí.

knihomolka525
06.01.2017 4 z 5

kniha se velmi dobře četla. Příběh poloslepého chlapce a jeho náhradního otce a tragedie jeho matky.Asi o tom to v kostce je.Přečetla jsem ji téměř na jeden zátah.

Illaa
07.10.2014 3 z 5

Kniha byla velice čtivá, děj sice nebyl nijak pestrý, ale určitou jiskru to mělo. Autorka se spíše zaměřovala na citové rozpoložení osob, podané velice jednoduchým stylem psaní, takže do děje vás to určitě vtáhne. Především na začátku knihy jsem byla zvědavá na každou novou stránku, později to již ztrácelo dech, nějak jsem už věděla, jak se to bude vyvíjet i jak to bude podáno.

kety76
06.10.2014 3 z 5

Námět této knihy je skutečně zajímavý, místy to ale nemělo spád, trochu jsem se nudila, konec knihy je pěkný.
Kniha je docela dobrá, možná mi úplně ale nesedl způsob vyprávění.

anibeni
01.02.2014 5 z 5

Velmi zajímavá knížka, pěkná, ale zvláštní... je to oddychovka na jedno odpoledne, ale přitom vás donutí se nad vším zamyslet...

Petra17
26.08.2013 3 z 5

Velmi rychle přečtená kniha. Čte se hodně dobře. Oddechovka do vlaku

Catherine Ryan Hyde
americká, 1955
2003  87%Pošli to dál
2008  80%Láska v čase přítomném
2002  89%Elektrický Bůh
2021  87%Kam ukrýt štěstí
2022  82%Zatoulané štěstí

Kniha Láska v čase přítomném je v