Daniel & Aubrey

„Milovat, či nemilovat svou studentku, to je, oč tu běží...“ I v 21. století může na univerzitě vzkvétat zakázaná láska jako ze Shakespearova dramatu Aubrey Priceové začíná poslední semestr jejího bakalářského studia na torontské univerzitě. Zdá se, že už brzy v poklidu dokončí svá studia Shakespearových děl. Pak se ale na katedře objeví nový asistent Daniel a Aubrey se do něj zamiluje. Ani jemu není chytrá, vtipná a nezávislá dívka lhostejná. Ale je tu přísný zákaz vztahů mezi učitelem a studentkou na univerzitě, fakt, že je Daniel děkanovým synem, a také jeho temné tajemství z minulosti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291460/laska-podle-shakespeara-w0H-291460.jpg 3.9298

Láska podle Shakespeara 1.

Vydáno, Cosmopolis

The Weight of Words (Words, #1), 2013

Kniha Daniel & Aubrey

sebemi

Totální kravina, to se nedalo :D jednu hvězdu za mého milovaného Shakespeara, kvůli kterého jsem to četla.

Veruu95

Špatná kniha to určitě nebyla, jen teď nejsem asi naladěna na tento žánr... Zatím další díly číst nebudu, ale někdy se k nim třeba ráda vrátím (až přijde chuť na romanťárny) :-)

Knihomolka2004

Celou sérii naprosto miluji. Aubrey i Daniela jsem si zamilovala od první stránky. Velmi mě bavily hodiny literatury a profesorovo pojetí celého semestru. Oblíbila jsem si taky Děkana Granta, Patty a Penny.

malazluta

Toto není nijak náročná kniha, hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí ... do knihy jsem se začetla s chutí a najednou se divila, že už je konec.

okeey

Tohle je přesně tento typ knihy: oddychová, jednoduchá na čtení, nenáročná. Máte tendenci se v průběhu čtení usmívat. Pokud si chcete odpočinout od náročnějších knih, tak tato je přesně pro vás. Je to taková trochu pohádka, ale i ty jsou v životě důležité.

uminaa

Rozhodla som sa, že budem hodnotiť celú sériu, a nie jednotlivé knihy. Príbeh sa mi celkom páčil, bol plný zaujímavých zvratov a zápletiek. Miestami som sa aj poriadne nasmiala. Občas mi prišli niektoré časti zbytočne zdĺhavé a iné (ktoré by som možno ocenila viac) boli akoby len odbyté. Veľmi som si samozrejme obľúbila Daniela a rozhodne aj Patty. Aubrey mi zo začiatku až tak sympatická nebola, ale zvykla som si na ňu. Trošku mi tu nesedeli vulgarizmy. No, čo budem klamať, vadili mi tu. Vôbec sa k postavám nehodili. A veľmi ma zaujali antológie s drakmi :) Takže s knihami som bola spokojná.

Daduna

Musím se přiznat, ze začátku knihy ty první dvě, možná tři kapitoly mi přišly nezáživné a na chvilku jsem si začala myslet, že knihu odložím ale něco mě přesvědčilo a já jsem četla dál a ono mě to začalo nakonec bavit! Kniha má od jisté části spád a chcete se dočíst jak to všechno nakonec dopadne. Pro někoho hodně sentimentální a až moc romantické ale já se těším na druhý díl protože jsem přesně typ na takovou romantickou lásku.

mamcactenarka

Na knížku jsem se těšila, ale jsem bohužel docela zklamaná. Celkem plytký děj, skoro 500 stránek stále o tom samém, zbytečně používaná sprostá slova, která mi k postavám neseděla, to vše zase prokládané přeslazenými přezdívkami. Pár výroků mi přišlo vtipných, erotické popisky - nic nového pod sluncem. Ale tak jako úplná oddechovka asi dobré no...