Laska po SMS

od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh napsaný jako milostný rozhovor ve formě zpráv SMS. Gabriela se právě rozešla se svým přítelem, píše smsku svojí kamarádce, ale ta dojde omylem Dominikovi, který se také právě rozešel se svojí přítelkyní. Oba, zklamaní a rozčarovaní, nacházejí společnou řeč a sdělují si svoje pocity, touhy a přání. Brzy dojde k osobnímu setkání a vzniká velká, romantická, nepřemožitelná láska. Celý příběh je psaný jen v smskách, které si zamilovaní neustále píší, když se spolu nemohou zrovna vidět. Vyjadřují skrze ně své city, naděje, přání do budoucnosti i sexuální představy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43650/laska-po-sms-43650.jpg 2.59
Žánr:
Literatura česká
Vydáno:, Práh
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
simecef
15.02.2016

Přestože to bylo místy kostrbaté a v reálu si podobný příběh moc nedokážu představit, šoupnu Vopěnkovi bez pocitu zabředávání do braku čtyři hvězdičky, protože kniha byla parádní.

Dobrá, začátek trošku klišovitý. Holčina si splete číslo a napíše sms cizímu klukovi. Čirou náhodou jsou oba nezadaní a ještě k tomu (no ne!) mají čerstě po rozchodu a jejich krvácející srdce touží po útěše. Tuto obezličku bych však autorovi nezazlíval, protože u takového tématu prakticky nemáte možnost, jak jinak příběh navléct. Anebo můžete ve snaze o autenticitu fabulovat složitěji a výsledkem bude, že čtenář knihu odloží po pěti stranách, protože příběh bude ještě méně pravděpodobnější.

Co však stojí za ocenění, je originalita formy. Vopěnka je dle dostupných informací prvním (a zřejmě prozatím posledním) autorem, který napsal celý román ve formě smsek a osobně mohu potvrdit, že jako čtivo je to setsakramentsky chytlavé.

Morgainne
21.09.2012

Autor zjevně nikdy nepsal smsky, především ty zamilované. Takhle stupidně by snad nikomu nepsal.

(rano tretiho dne)

SEDIM TED ZROVNA NA SKALNI VEZI V ADRU. KOLEM LESY A LABYRINT SKAL. OBRAZ MOJI DUSE. ZDRAVIM VAS.
takze pan horolozec si privstal. ne, nebudite mne. mastim do pocitace nejakej preklad a vubec me to nebavi. vecer musim byt hotova.
UPRIMNE VAS LITUJI, PANI PREKLADATELKO.
neztracejte cas litosti, pane horolezce. ostatne, kdyz mate kamennou dusi, jiste i vase srdce je kamenne.
MATE PRAVDU. A NAVIC SE DROLI. PRIVAL JE LEHCE VYKOTLA.
prival deste?
PRIVAL LASKY.
aha.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Martin Vopěnka

Martin Vopěnka
česká, 1963

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených12x
v Knihotéce2x