Vánoce po francouzsku

Vánoce po francouzsku https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318217/bmid_vanoce-po-francouzsku-hr0-318217.jpg 4 201 62

Láska po francouzsku série

< 3. díl

Únik před minulostí, troška vánočního kouzla - a je tu láska ... Evie kdysi Vánoce milovala, ale teď se nemůže dočkat, aby se jich zbavila. Úplně sama odjede na francouzský venkov, aby zapomněla na nejhorší ztrátu, která může ženu potkat.Vyzbrojená jen sešitem receptů po babičce je Evie odhodlaná Vánoce ignorovat a nejradši nikoho nevidět. Ale stane se, co vůbec nečekala. Sladké pokušení vyvolá ty nejromantičtější představy a zasuté pocity, světlo svíček zahřeje duši – a Vánoce přece jen přijdou i pro Evii, ačkoliv je nechtěla a nečekala…A když se seznámí se svým sousedem – hezkým a charismatickým doktorem Didierem, který má za sebou podobně bolestné zážitky a ztráty jako ona, začnou se dít pravé vánoční zázraky. Padající sníh, skvělá štědrovečerní tabule a trocha vánočního kouzla – bude to ale stačit, aby zmizel přízrak předchozích Vánoc?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The French For Christmas , 2014

marion111
08.08.2017 4 z 5

Francii mám moc ráda, proto jsem se pustila do knih od Fiony Valpy. Přečteno za jeden den. Nenáročné, milé čtení na léto - i Vánoce.

JIVaJaH
13.06.2017 4 z 5

Knížka pěkná, čtivá. Z počátku mi svým motivem připomněla knihu Šťastní lidé čtou a pijou kávu... Později jsem asi udělal chybu, že jsem měla tendenci je srovnávat. Šťastní lidé....se mi líbilo víc. Tato kniha má ale také své kouzlo a nejen to "vánoční".

jahlina
21.04.2017 4 z 5

Je to nenáročné pohodové čtení s trochou romantiky a vánočního kouzla. Navíc inspirativní, dostala jsem chuť si něco dobrého uvařit :-)

Jára76
08.04.2017 4 z 5

Klasická vánoční romantika s dobrým koncem.Pohodové a oddychové čtení na zimní večery.

ivulka15
07.04.2017 3 z 5

Taková milá romantika.

nadav
11.03.2017 4 z 5

Příjemné romantické čtení. Atmosféra vánoc, je zde hezky popsaná. :-)

oluskace
27.02.2017 4 z 5

Knížku jsem dostala k Vánocům a autorku jsem neznala. Ale knížka velmi překvapila. Líbila se mi nakonec ta vánoční atmosféra a skloubení francouzské kuchyně s poznámkami redaktora :)

jluky
26.02.2017 odpad!

Kniha ma neoslovila, na mňa zdĺhavé, monotónne.......bez iskry, ktorá by ma hnala čítať ďalej.

bagel
10.02.2017 3 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem - romantické až moc, příliš mnoho šťastných náhod, ale docela příjemné čtení.

bbara155
28.01.2017 3 z 5

Na můj vkus trochu moc romantiky, ale příběh je milý. Trochu sentimentální a s očekávaným šťastným koncem. Oceňuju dobrý překlad a pár fundovaných poznámek od redaktora.

Marla
11.01.2017 5 z 5

Čtení o vánocích, sněhu, smutku, lásce, odpuštění a začátku nového života.....s dobrým koncem ,který potěší a zahřeje na duši.

babyboar
09.01.2017 4 z 5

Moje tečka za letošní vánoční četbou. Ženský román, který se netají tím, že je čtením pro ženy. Kromě vztahu mezi mužem a ženou (a bývalým mužem) řeší i otázku mateřství. To vše v zapadlé francouzské vísce s připomínkou dobrého jídla a pití a také vánočních tradic ve Francii. I přes tragické motivy se jedná o pěkné vánoční čtení s dobrý koncem.

Jaruce
07.01.2017 4 z 5

Další dílo od této autorky a opět příjemné čtení. Nemyslím si, že je horší než u předešlého - Láska po francouzsku, naopak milý a příjemný. Ano začátek není veselý, ale copak v živote máme pořád na růžích ustláno? Pro někoho to může být klišé, že vše dobře dopadne, ale kdo v to nedoufá ? Za mě ano mám ráda, když to dobře dopadne. Těším se na další dílo od této autorky.

mmmisulka.r
29.12.2016 4 z 5

Kniha akorát tak stvořená pro vánoční pohodu, okořeněná francouzskou kuchyní :-)
Recenze v záložkách.

HDosoudilová
27.12.2016 3 z 5

Má první zkušenost s touto autorkou, ale zatím ne moc pozitivní. Kniha se sama o sobě četla moc hezky, ale podle mě není vhodná číst o Vánocích. Téma je těžké a jelikož předpokládám, že ji budou číst spíše ženy, není to na Vánoce úplně ideální. Některé pasáže mi přišly přehnaně romantické. Nicméně jako romantická záležitost na zimní večer dobrá.

Ditules
26.12.2016 3 z 5

O něco lepší než Láska... Pár vtipných momentů.

Safienka
19.12.2016 4 z 5

Má první kniha od Fiony Valpy. Nechala jsem se unést obálkou, že to bude strašně moc romantické a vánoční a ono to tak vlastně i bylo, ale až spíš za polovinou. Bylo to hodně o smutku a odpuštění a truchlení. I přesto to mělo svoje kouzlo :-)

terkavelcova
18.12.2016 2 z 5

Knížka je čtivá, ale na můj vkus na vánoční oddechovku až moc depresivní :)

Danago
10.12.2016 3 z 5

Knížku sem přečetla, jelikož nejsem typ , který nedočítá. Ale toto nebyla knížka pro mě. Spíš smutná a místy nudná.

kaja77
09.12.2016 3 z 5

bylo to hodně holčičí. plné vaření a provance atmosféry. jako relax asi dobré ale já jsem se vyloženě trápila s dočtením. skoro bych řekla že mi to od poloviny vyloženě lezlo na nervy :)