Láska po francouzsku

Láska po francouzsku https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297467/bmid_laska-po-francouzsku-XNz-297467.jpg 4 198 58

Láska po francouzsku série

V románu Láska po francouzsku najdete to, co chybí většině dnešních módních knih: opravdovost. Patří k těm, na které budete myslet ještě dlouho poté, co dočtete poslední stránku. Gina ztratí skvělou práci, přítele i část rodiny, a tak se rozhodne pro zbrusu nový začátek. Vymění chladnou šedivou Anglii za slunný francouzský jih, plný barev a skvělého vína. Začne žít v domě na venkově, který zdědila po své milované tetě. Zaskočí ji však různé nečekané situace, při nichž se musí spolehnout na nové přátele. S dírou ve střeše jí pomůže hezký a záhadný zedník. Jak dopadne největší faux-pas? Jdou vůbec překonat rozdíly mezi britskou a francouzskou náturou? Podaří se Gině splnit si svůj francouzský sen o lásce?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The French for Love , 2013

Szilvia1
10.12.2021 3 z 5

Příběh,který tato knížka ukrývá byl spíš romantický.Myslela jsem,že je tam ukryté nějaké větší tajemství,ale ještě zkusím druhou část.

Kskaja
25.11.2021 2 z 5

Ve finale zjistuji, ze me to ani moc nebavilo..

m_martina
15.10.2021 4 z 5

Romantiku mám moc ráda, proto se mi hezky četla i tato kniha. A dozvěděla jsem se zajímavé věci ohledně výroby vína. Jen škoda těch francouzských výrazů, protože já patřím ke generaci, která měla ve škole jenom ruštinu. Ale ještě zkusím pokračování.

bábuška
14.05.2021 3 z 5

Gina zdědila po tetičce dům ve vinařské oblasti Francie, kam jezdívala jako malá na prázdniny. Příběh se ponejvíce věnuje vinařství a lásce k tomuto kraji slunce, květin, zpěvu ptactva a vůní . Gina se rozhoduje, zda zůstane v kouzelném kraji, nebo zda se vrátí do chladné a šedivé Anglie. Nakonec rozhodne láska.

ElessaRiverbow
29.07.2020 4 z 5

Knihu jsem si zamilovala už po prvním odstavci a předčila moje očekávání. I když mi někdy vadily francouzské výrazy, jelikož francouzky neumím ani ň. Tento příběh se sympatickými postavami, francouzským venkovem a vínem doporučuji každému, kdo má rád romantiku. Pro lepší prožitek nesmí chybět nějaká ta sklenička vína, nejlépe francouzského ( Samozřejmě jen v tom případě, že už vám bylo osmnáct. Jinak si musíte vystačit jako já jen s hrozny. )

Majka1979
13.07.2020 5 z 5

Krásny príbeh, trošku náročnejšie písané, ale mne sa kniha veľmi páčila. A som rada, že som si ju kúpila. Už teraz sa neviem dočkať druhej knihy od autorky :)

LenkaGonn
08.07.2020 4 z 5

Krásná romantická kniha provoněná vínem. Romantiku moc nečtu, protože většinou je to vše takové kýčovité a moc přehnané. Tahle kniha byla jiná. Už jen tím, že jsme se dozvěděli něco o víně a trochu toho romantického kýče bylo až na konci. Je to perfektní čtení na léto a aurka umí tak skvělě popsat místo, že vám přijde, že jste tam s hlavními postavami. Mohu jen dopořučit.

kopretitinka
01.04.2020

Francouzský venkov, romance, víno, zklamání i tajemství. Vypnete mozek a přenesete se do Francie, ve které neřešíte práci, z čeho opravíte dům nebo za co si koupíte potraviny... prostě romance bez hlubšího smyslu.

KnihomolkaMisch
29.02.2020 4 z 5

Knihu jsem si zamilovala už po prvním odstavci a předčila moje očekávání. I když mi někdy vadily francouzské výrazy, jelikož francouzky neumím ani ň. Tento příběh se sympatickými postavami, francouzským venkovem a vínem doporučuji každému, kdo má rád romantiku. Pro lepší prožitek nesmí chybět nějaká ta sklenička vína, nejlépe francouzského ( Samozřejmě jen v tom případě, že už vám bylo osmnáct. Jinak si musíte vystačit jen s hrozny. )

eva3992
04.02.2020 4 z 5

Gina, mladá anglická slečna, přijde jednou téměř o všechno. Rozejde se s přítelem, je vyhozena z práce a umře ji milovaná tetička. Když zjistí, že jí právě teta odkázala svůj dům na venkově ve Francii, rozhodne se, že zanechá vše v Anglii a vydá se za svým novým životem….

Romantická knížka, která Vás zahřeje na duši. Ač už jsem podobné knihy na stejné téma četla, tato se mi opravdu líbila. Byla hodně čtivá a zamilovala jsem si pasáže o výrobě vína (mimochodem, určitě si při čtení skleničku nalijte, já na něj měla strašnou chuť :-) ). Ještě stojí za zmínku i rodinná a sousedská pospolitost, fešný, ale záhadný Cédric a úžasný kocour Lafite. No a to, že miluji Francii a vše kolem ní, jen zážitek z knihy zvyšuje.

Hoďte všechny starosti za hlavu a udělejte si příjemný večer s milou knížkou.

zuzka5372
09.01.2020 5 z 5

Krásný román, úžasné oddechové čtení. Ke čtení této knihy doporučuji sklenku vína.

ivca84
25.12.2019 5 z 5

knizka byla hodně čtivá a líbilo se mi jak když si člověk něco špatně vyloží kvůli jazykové barieře a nakonec to vubec nemusí dopadnout podle puvodních představ
už se docela těím i na další knihy od téhle autorky

karin4338
04.11.2019 5 z 5

Romantika vždy poteší, krásne. :)

nai.ivka
01.10.2019 4 z 5

Příjemná romantická kniha.

Kikuse13
08.08.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Ještě mám půjčenou Navždy po francouzsku.

Salinka
14.04.2019 4 z 5

Knížka mě prvotně zaujala svou obálkou :-) příběh se mi líbil, byl milý, romantický, vše bylo pěkné popsané a vysvětlené. Určitě si přečtu i další knížky od této autorky.

Kamiliana
21.02.2019 2 z 5

Pro mě je příběh prvoplánový, bez nápadu a nezáživný. Nejhezčí na knize je obálka :-)

Alzbetta
24.01.2019 2 z 5

Odpočinkove čtení. Žádné přemýšlení,protože je jasné jak se bude příběh vyvíjet. Taková sladká nuda☺

Mandlevest
20.09.2018 3 z 5

Příjemné, nenáročné čtení, ale souhlasím s názorem, že zápletka opravdu není moc originální a v knížce se celkem nic moc neděje. Docela zajímavé je čtení o zpracování vína, není ho přespříliš a tak nenudí. Ale zápletka je hodně naivní, takže knížka je spíše o atmosféře francouzského venkova.

pinussilv
30.08.2018 3 z 5

Takové opravdu prázdninové odpočinkové čtení...ale příjemné.

víno Francie Bordeaux vinařství

Fiona Valpy
britská
2016  72%Láska po francouzsku
2020  88%Moře vzpomínek
2017  74%Navždy po francouzsku
2020  79%Kam včely chodí spát
2016  71%Vánoce po francouzsku

Kniha Láska po francouzsku je v