Láska online

Láska online https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427671/bmid_laska-online-11Y-427671.jpg 4 667 140

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love online , 2019

Nikyna8
04.05.2020 5 z 5

Kniha mi pohltila a já četla četla a četla, nádherná kniha plná citů, lásky i slzičky káply. Opravdu stojí za přečtení.

JannaB
04.05.2020 4 z 5

Pěkná kniha. Přečteno za jeden večer. Těším se na další.

Zuzana207
04.05.2020 3 z 5

Na knihy od tejto autorky sa vždy veľmi teším. Ale u mňa to tentoraz nie je na plný počet hviezdičiek. Príbeh je pekný, romantický, ale od Penelope to vnímam ako takú rozcvičku. Kniha sa síce dobre čítala, je to úplná oddychovka, ale pre mňa mali jej ostatné knihy väčšiu iskru.

Myška43
03.05.2020 5 z 5

Výborná kniha. Úžasný, čtivý, originální příběh plný citů. Naprosto mě to dostalo. Ollie je super, těm jeho hláškám, jsem se opravdu nasmála. Prostě nádherná pohádka.

Pralinka1910
02.05.2020 5 z 5

V rámci žánru výborná kniha. Za mne od autorky zatím nejlepší. Neohrany nápad, více citovych rovin, čtive podáno a dobrý konec.

Mišule_11
02.05.2020 5 z 5

Za mě asi zatím nejlepší kniha od autorky, co jsem četla a kdy jsem se nemohla od příběhu, tak odtrhnout! :)
Už jen námět, kdy se hlavní hrdinové poznají přes internet a dokážou ukázat, že i na dálku se láska dá zvládnout se všemi ostatními problémy, mě nejen zaujala, ale také bavila :) I když v normálním životě možná nereálné, ale kdo ví, co se dá zvládnout, když vlastně člověk chce!

salča
01.05.2020 3 z 5

Pěkná romantická pohádka,bez větší zápletky.

Adris
26.04.2020 3 z 5

Láska online vypráví příběh dvou ztracených duší, které se poznají vskutku netradičně. On hledá rozptýlení na porno stránkách, ona, kvůli neblahé životní situaci, pracuje jako cam girl. Ihned ho zaujme její fotka náhledu s houslemi a její hlas.
Opravdu zvláštní a nereálný nápad pro vznik lásky mezi dvěma lidmi, divná volba pro romantickou četbu, ale zase zaujme.

Kniha se četla moc dobře, je kratičká, nic se tam extra nerozpitvává. Občas probleskne nádech jakési hloubky, ale spíš se kniha nese na vtipu, erotice a romantice.

happy19
26.04.2020 4 z 5

Jedna z těch lepších od Wardky..její styl psaní mě na 100% nebere..zbytečně sladké..pak zase "drsná"slovíčka...tady někdo fakt vyrost na pohádkách,-)
Ale v rámci odpočinkové četby hodnotím uspokojivě;-))

Kristy.Seb
24.04.2020 4 z 5

Příjemné čtení. Lásky a pohádkových příběhů není nikdy dost. ????

maafa
24.04.2020 3 z 5

Nápad to byl pro mě zajímavý, neokoukaný...akorát druhá část knihy byla až moc pohádka...na takovou slaďárnu už jsem asi moc stará:).

Maruš.D
23.04.2020 4 z 5

No podle anotace jsem čekala trochu něco jiného, ale kniha mne určitě nezklamala. Byla to taková oddechovka s trochou dramatu. Nijak extra velká zápletka se nekonala, ale za to docela silný příběh. Líbila se mi role Ollieho, který byl na svůj věk moudrý (nebo to můžeme jen nazývat dětskou myslí, která na vše pohlíží jednoduše a ono to -světe div se- funguje i pro dospělé). Eden byla fajn, moc se toho vlastně o ní nedozvíme mi přijde, ale je to milá, hodná a upřímná osobnost, která si na nic nehraje a stejné pocity mám i u Rydera. Bylo mi líto jejich ztrát, ale vlastně to je stmelilo dohromady. Bylo to příjemné čtení :-))

ladyKristyn
22.04.2020 5 z 5

Moc se mi příběh líbil.

Liduka
21.04.2020 3 z 5

Popravdě mě kniha zklamala. Jakmile jsem přečetla pár stránek, tak jsem věděla, že kniha nebude pro mě, ale i přesto jsem jí dočetla. Vadilo mi jak tam autroka neustále popisovala jak Ryderovi pořád stojí a jak je nadržený snad úplně ze všeho SPOILER: Podle anotace jsem si myslela, že se Ryder seznámí s Eden třeba přes inzerát nebo na nějakém normálním chatu, ale rozhodně ne, že to bude na pornostránce.

Šíla
13.04.2020 5 z 5

Super, od začátku do konce. Knížka se lišila od klasiky - balení, vztah, dramatický rozchod a velké usmíření, a proto se mi líbila ještě víc. A postava Olliho byla třešničkou na dortu :-)

FairyD.
13.04.2020 5 z 5

Nie je to najlepšia kniha akú som kedy čítala, ale od Penelope som prečítala už viacero kníh a podľa mňa je to jej najlepšia kniha , ktorú som zatiaľ mala tu možnosť prečítať.
Prečítala som ju jedným dychom,nemohla som sa od príbehu odtrhnúť. Bolo to úžasné a vtipné, malo to aj pointu a Ollie bol proste perfektný, úplne sa hodil do tohto príbehu,vôbec som nemala pocit že je tam nasilu ako v niektorých iných knihách v ktorých postavy majú podobný problém. Mal krásny pohľad na svet a vedel sa tešiť aj z maličkosti.Samozrejme nechýbala mini zápletka a šťastný koniec. Určite sa k tejto knihe ešte vrátim.

jaspis
13.04.2020 5 z 5

Taková krásná romantika. Kéž by to tak bylo i ve skutečnosti... Postavy mi byly moc sympatické. Hurá, napište to někde do kamene. A Ollie, ten byl prostě zlatíčko.

MarKy95
12.04.2020 4 z 5

Kniha se četla pěkně. Neurazí, nenadchne. Někdy až moc růžové...

ovecka535
10.04.2020 5 z 5

Pěkné odpočinkové čtení

marta14
09.04.2020 5 z 5

Ze začátku jsem se bála, že to bude stejné jako Řekni něco legračního, což tak na začátku vypadalo. A naštěstí to bylo o dost lepší. Musím přiznat, že až do konce knihy jsem se rozhodovala, jestli tomu dát 4 nebo 5 hvězdiček. Nakonec se mi to opravdu moc líbilo. A jsem ráda, že samotná autorka nezklamala (už jsem se bála, že ty nejlepší knihy píše jen s Vi Keeland). Pokud se chystáte si přečíst něco jen od Penelope Ward, tak doporučuji tohle!