Láska na zavolanou

Láska na zavolanou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130856/bmid_laska-na-zavolanou-130856.jpg 4 414 105

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu. Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů. Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

I´ve Got Your Number , 2010

aNGie5
aNGie5
13.01.2024 5 z 5

Hlavně nečtěte spoilery, protože při čtení prvních stránek ani náhodou neuhadnete, co se všechno semele :)

Nattali.ka
Nattali.ka
03.07.2023 2 z 5

(SPOILER) Kniha mě až do tří čtvrtin velmi bavila číst, četla se rychle a oceňuji, že tentokrát nějaká milostná zápletka nebyla hlavním motivem knihy, ale hlavní dějová linka se týkala podivných záležitostí ve firmě, což se v těchto knihách většinou neřeší a práce se zmiňuje okrajově. Každopádně konec knihy byl jeden velký bizár. Když pominu zrušení a znovuobnovení svatby, a následný "odchod" od oltáře, ale na hostinu Poppy pozve svého budoucího přítele podle mě knihu totálně pohřbilo. Myslím, že kdyby byl konec více rozpracován a hlavně jinak ukončen mohla to být super kniha (za ten závěr strhávám 2 hvězdičky).

Alienn
Alienn
14.04.2022 5 z 5

Já jsem se pobavila, jako u všech knih této mé oblíbené autorky. Sympatické hlavní postavy, pěkná zápletka, jen konec byl na mě zbytečně useknutý, klidně bych kapitolu přidala.

Aknel26
Aknel26
27.02.2022 3 z 5

Přečetla jsem zatím všechny knihy této autorky a Lásku na zavolanou řadím k těm slabším. Je to celé trochu přitažené za vlasy - ať už jde o sdílení telefonu, nebo toho Magnusova "kostlivce ve skříni". Pátrání ve firmě mě ale bavilo.

denča1000
denča1000
08.11.2021 4 z 5

Milá, čtivá, oddechová kniha, který zaujme a nepustí.

Handulenka
Handulenka
12.04.2021 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a krásně se četla. Velmi vtipně napsaná. Smála jsem se nahlas a nemohla se zastavil ????????

rumund
rumund
26.03.2021 4 z 5

Tak tahle kniha mě hrozně bavila a parádně se četla. Není to má první kniha od Sophie Kinselly a opět nezklamala.

Petrush
Petrush
13.03.2021 1 z 5

Občas si ráda přečtu nějakou romantickou oddychovku, ale dají se najít horší a dají se najít lepší. A tahle podle mého vkusu patří určitě k těm horším.
Nebylo to nijak zvlášť čtivé. Ani vtipné (a poznámky pod čarou mi pak už celkem lezly na nervy). Hlavní hrdinka nesympatická. Velice zdlouhavé, mohlo to být aspoň o polovinu kratší. Jedna hvězdička, že jsem to vůbec dočetla. I když jsem v průběhu čtení párkrát váhala.

aydam
aydam
24.01.2021 4 z 5

Milý příběh... A jak se pěkně hašteřili :-)

Životní pravidlo: Co je v odpadkovém koši, patří všem.

Jájinka
Jájinka
16.11.2020 5 z 5

Klasická zábavná Kinsella, vtipná zápletka, psáno s nadhledem a humorem.

Klára90
Klára90
13.11.2020 5 z 5

Kdysi jsem od autorky četla “V rytmu charlestonu” a u knihy jsem se hodně smála a bylo mi hezky. Pak jsem četla další knihy od autorky a podobný zážitek jsem z nich neměla, až doteď. Kniha mě bavila od začátku do konce, smála jsem se u ni nahlas, děj příjemně zamotaný, Poppy a Sam sympaťáci. Je to prostě příjemná vtipná romanťárna napínavá až do konce, i když stejně všichni víme, jak to skončí :)

be_pa
be_pa
11.11.2020 4 z 5

Poppy byla milá nejistá holka,snažící se každému zavděčit. Lehce psané. Bavila mě esemesková konverzace mezi Samem a Poppy. První polovina knihy je ale na mě moc "crazy", některé divoké odstavce jsem jen přelétla očima, abych se za Poppy necítila trapně :-). Začetla jsem se někde po večeru v hotelu Savoy. Počet hvězdiček je hlavně za tuto druhou část.

Surikata369
Surikata369
07.10.2020 4 z 5

Super oddechovka, co se svižně čte. Příjemně vtipná :) Až budu mít chuť na něco lehčího, tak opět ráda vyhledám tuto autorku.

YenMaja
YenMaja
28.09.2020 5 z 5

Věčně veselá a poněkud praštěná Poppy má za sebou smolný den, v chaosu při společenské události ztratí svůj zásnubní prsten a při pokusu jej najít přijde i o mobilní telefon. Krom těchto alarmujících náznaků, že její zasnoubení asi není to pravé ořechové, se na ni usměje štěstěna v podobě jiného mobilu zahozeného v odpadkovém koši. Shodou okolností se jedná o firemní telefon s důležitými e-maily, o které stojí jistý Sam. A tím začíná uhozený příběh o sdílení zpráv a životů, o přípravě svatby a řešení problémů ve firmě Sama. Skvělý nápad a jedním slovem ACH - nádherná kniha. Hodně se nasmějete, trochu i nazlobíte ale především roztajete. Ocenila bych sice ještě epilog, ale i bez něj je to v pořádku, člověk si může příběh uzavřít tak, jak se mu zlíbí.

dadulik
dadulik
18.08.2020 5 z 5

Tak toto ma veľmi bavilo:D Už dlho som sa tak z chuti a nahlas nenasmiala...
Také milé, pohodové, ale hlavne vtipné čítanie, ktoré hneď zlepšuje náladu :)

Simstr
Simstr
25.05.2020 4 z 5

Takové čtení k bazénu nebo prostě na léto. Někdy je potřeba si takovou oddechovou knihu přečíst, kde nemusíte o ničem přemýšlet a děj se točí pořád dokola. Ale jóóó :-)

kalinkacz
kalinkacz
05.05.2020 3 z 5

Autorka si mě získala knihou Můj (téměř) dokonalý život, která byla vtipná, svižná a prostě skvělá... Od té doby jsem od autorky přečetla 4 knihy a všechny mi přišly jen takové obyčejné... Ten pocit, který jsem měla po dočtení první knihy od autorky se zatím neopakoval a Láska na zavolanou nedopadla jinak... Možná jsem nevybrala ten správný okamžik a neměla jsem na romantiku náladu, ale nešlo mi se začíst a neměla jsem potřebu se ke knize vracet... Nějak nebyla ničím jiná...

AniDi
AniDi
01.02.2020 5 z 5

Rychle přečteno, krásný příběh. Oceňuji i trochu jinou romantickou linku než jsem zvyklá - v polovině knihy už hrdinové ví, že je to láska na celý život. Každopádně konec mohl být trošku obsáhlejší. Jak to s nimi asi dopadlo dál?

Ála1968
Ála1968
20.01.2020 3 z 5

Bylo to v celku humorné čtení.Někdy trochu přitažené za vlasy,ale jako oddychovka na vyčištění hlavy,proč ne.

Petra-1
Petra-1
03.01.2020 5 z 5

Velmi hezká kniha, sympatické postavy. Vtipná a originální kniha. Akorát hlavní hrdinka je někdy na zabití ohledně Magnuse.