Láska k Vánocům

Láska k Vánocům https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474686/bmid_laska-k-vanocum-zZm-474686.jpg 4 163 48

Úspěšná spisovatelka romancí Riley Reynoldsová si na slavení Vánoc nepotrpí, tráví je prací a jediné, co si ze svátků opravdu užívá, je svařené víno. Takže když si u ní vydavatel objedná milostný román s vánoční tematikou, je z toho víc než rozpačitá. Navíc má budoucí knihu propagovat v živém vysílání ranní televizní show… A ten nepříjemný moderátor si do ní rýpne otázkou, jak může psát přesvědčivé romance, když sama dosud nenašla svého osudového muže. Riley v panice odpoví, že kdysi zažila velkou lásku a z toho citu čerpá dosud. Netuší, jak moc jí tahle neuvážená poznámka zkomplikuje život. Záhy se objeví hned tři její bývalí partneři – každý z nich je přesvědčen, že v interview mluvila právě o něm a že by stálo za to zkusit navázat na dávný vztah. Získá si někdo z těch tří znovu Rileyino srdce? Nebo bude mít její vánoční pohádka úplně jiný děj?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Christmas Ever After , 2020

Šánka
03.12.2021 4 z 5

Již po tři roky mě provází tím předvánočním hektickým časem příběhy Karen Schaler a asi z toho bude má nová vánoční tradice :-), tedy pokud autorka bude dále psát. Jsou to příběhy romantické, pohádkově vánoční, je v nich spousta vánočních zvyků, lásky a pohody. A že nejsou uvěřitelné? Ale ano, vždyť o Vánocích se plní sny a přání, tak se zachumlejte do deky, udělejte si třeba horkou čokoládu nebo svařák a nechejte se tím kouzlem unášet......

lusitta05
01.12.2021 3 z 5

Riley mi už išla na nervy s tým,ako sebou nechala manipulovať. Tých troch bývalých by som poslala obratom odkiaľ prišli. To akože po rokoch sa spamätali? Taká blbosť. Ostatné celkom ušlo,tie vianočné tradície, celý ten víkend. Najlepší bol tuším pes Comet. A ešte Luke, ten bol už len čerešnička.

boeink
30.11.2021 3 z 5

No...do vánoční pohody mě tedy kniha nehodila. Bylo to takové oddechové, milé, to jo. Ale tak hrozně kýčovité a laciné!
Mladou spisovatelku romantických knih překvapí na její vánoční akci tři ex. Připadají mi jako tři princové-paňácové, kteří se předhánějí, který princezně donese ten nejkrásnější dárek. Ve chvíli, kdy má dojít k polibku do toho zrovna něco vlítne! A to třikrát, protože princové jsou přece tři! Ale princezna je Chytrá horákyně, takže ze všeho krásně vybruslí. Na konci ji čeká ten nejkrásnější princ s nejkrásnějším dárkem a ti tři Krasoňové jim ze srdce zatleskají. Konec zvonec!
Veselé Vánoce!️

zuzana2599
28.11.2021 4 z 5

Začíná adventní období a i proto jsem přečetla tento milý, laskavý a Vánocemi prosycený příběh. Láska k Vánocům je pohodové, odpočinkové čtení, které ve vás probudí tu pravou vánoční náladu. Riley je spisovatelka romantických knížek a na Vánoce si vůbec nepotrpí, ale poté co stráví svátky u Vánočního jezera, Vánoce si zamiluje. A nejenom to. Riley se dočká i vlastního milostného příběhu a pochopí, že o Vánocích je zázračné všechno.
Veselé Vánoce, přátelé !!!!

Miška935
23.11.2021 5 z 5

Milé, krásné a jsem dokonale naladěna na Vánoce. :) Víc takových knížek :)

Mikik
18.11.2021 4 z 5

Nenáročné romantické čtení, od těchto knížek přece nečekáme nějaký hlubší dosah. Ale když hlavní hrdinka svému protějšku řekla asi po desáté " to si děláte "legraci, s chutí bych ji dala facku a řekla ne nedělá :-D .
Vánoce ale miluji a tahle kniha měla vše, co by vánoční romanťárna měla mít :-) .

Kešu1981
16.11.2021 3 z 5

Za mě to bylo zbytečně cukrkandlové, místy až nereálné, ale což...autorka holt miluje Vánoce :o)

katerina3329
09.11.2021 4 z 5