Láska je slípka

Láska je slípka https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169497/bmid_laska-je-slipka-KA0-169497.jpg 4 26 4

Básník Karol, herec David, milionář Noro a Lena: tři muži a jedna žena. Příběh Leniných milostných vzplanutí a zklamání, vášně a hledání lásky zavádí čtenáře do bohémského prostředí Bratislavy, ale i Prahy. Lucia Piussi tu živým až slangovým jazykem podala velmi přímou výpověď o intimním životě současné ženy a o její snaze najít osobní i profesní ukotvení.... celý text

Romány , Literatura slovenská

Vydáno: , Paseka

Láska je sliepka , 2011

mirektrubak
27.12.2016 5 z 5

Kniha je hodně otevřená v popisu vztahů i vnitřních pocitů autobiografické hrdinky (podle hesla Lucie Piussi, že žádné tabu neexistuje). Jasně - není to žádné vytříbené psaní (já jsem četl hned po povídkách Amose Oze a v porovnání s tímto pečlivým stylistou vypadala Láska je sliepka docela nahrubo tesaná), ale to je jako vyčítat Rodinovi, že nemá hladké sochy jako Michelangelo.
Mě to teda hodně zaujalo, bylo zde místo na humor i hodně přesných a mrazivých postřehů z partnerského života, vše popsáno s drsnou upřímností a až na kost.

Ivulka90
08.10.2016 3 z 5

Příjemná oddechovka =) Nic moc od knihy nečekat, nebudete zklamaní.

ailleen
23.09.2014 2 z 5

Zajímavý obsah podaný bohužel unylou formou a utahanými popisy, proto příběh vůbec neubíhá.

Jojohana
06.01.2014

kniha je dost nezáživná, nedočetla jsem ji

partnerské vztahy intimita

Lucia Piussi
slovenská, 1971
2012  80%Život je krátky
2013  75%Láska je slípka

Kniha Láska je slípka je v