Láska je na palici

Láska je na palici

Třináctiletá Jojo je třeštidlo k pohledání. Kvůli božímu Justusovi porušila zásadu, že Čarodějnice se nelíbaj, a šťastně políbená doufala, že už žádné čáry nebude v životě potřebovat. Když ale nahlédnete do jejího druhého deníku, zjistíte, že má opět trápení. Justus se totiž s rodiči odstěhoval do jiného města a více se jí neozval, a tak se Jojo nikdy nechce zamilovat. Proč taky? Vždyť kluci jsou jenom pro zlost a nic než trable od nich nelze čekat. Má cenu se trápit láskou? Ptá se sama sebe v Paříži, kam ji maminka poslala na prázdninový jazykový pobyt. Hned na letišti se jí trapasy začnou lepit na paty a kolotoč bláznivin se roztočí naplno. Nemalým dílem k nim přispěje i Josefínina poťouchlá sestřenička Flippi, jejich chaotická maminka, samotná Paříž, která si klidně leží úplně jinde, než má (kde asi?), a kde o ty zavrhované kluky rozhodně nouze nebude... Ach jo. Láska je na palici......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29911/laska-je-na-palici-29911.jpg 3.565

Jojo (2.)

Liebeskummer lohnt sich (2000)

Vydáno:, Albatros

_sjuu_
27.05.2013

Knihu jsem četla, když mi bylo cca 13 let, knihy mi v té době moc neříkaly, ale toto mě bavilo! :)

Lady_Ef
23.08.2012odpad!

Snad nejhorší z červené knihovny, co můžete najít.

Kristie-Sophi
01.07.2012

Tenhle díl mi připadá asi nejslabší ze všech dílů, buď z toho důvodu, že nebyla v Německu (sama se tomu divím :D), nebo to, že její potrhlá mamka a Flippi přijely až ke konci knihy.

Layss
26.02.2012

Pokračování Čarodějnice se nelíbaj, možná je o něco lepší než zmíněný první díl.