Láska bez pravidel

od:

Láska bez pravidel

Harper Youngová žije přesně takový život, jaký vždy chtěla – je výtvarnou redaktorkou prestižního newyorského časopisu Style a srdcem každého večírku na Manhattanu. Tahle silná, divoká a nespoutaná žena, s níž se každý chce přinejmenším kamarádit, má ale za sebou také spoustu bolesti a trápení, na něž se snaží zapomenout. Vede se jí to přesně do chvíle, než zjistíí, že se bude muset vrátit zpátky do malého rodného městečka, aby se postarala o svého otce. Není-li Evan Donovan zrovna na staveništi, lze ho obvykle nalézt na nějakém skalním převisu. Lezení ho uklidňuje a už zase se mu v životě daří – po nepodařeném manželství se konečně postavil na nohy a jeho stavební firma právě získala obří zakázku. Jenomže pak se zničehonic objeví sestra jeho kamaráda a svět se mu rázem obrátí vzhůru nohama. Ona ho vždycky chtěla a nikdy si netroufla, on o ní dobře věděl, ale nedovolil si na ní ani pomyslet – a oběma jim život už přinesl hodně těžkostí. Pomohou jeden druhému najít cestu domů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345034/laska-bez-pravidel-qPd-345034.jpg 445
Série:

Full Hearts (3.)

Originální název:

Breaking Clear (2015)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
Jaruce
14. ledna

Přečetla jsem všechny tři díly,z prvních dvou jsem byla nadšená, bavilo mě to, ale tento dil byl pro mně bohužel nejslabší nějak se vlekl. Jinak myslím, že se tato série autorce provedla, je to úplně jednoduché čtení a ten kdo si chce tak pěkně snít a číst o pohádce pro velké holky tak to je to pravé oddechové čtení.

Evule114
14.12.2017

Zaujala mne obálka a tak jsem si řekla, že si knížku přečtu. Na obálky teda jinak vůbec nejsem a taky vím proč. Jak se říká nesuď kniku podle obalu, tak to platí i zde. Nesnáším, když je kniha psaná ve třetí formě. Takže jsem měla problém se dostat přes začátek. A děj byl celkem normální, nic extra od toho člověk nemůže čekat. Jediné plus se tedy ukázalo, že autorka psala jak se cítili obě postavy, což bylo fajn. Jinak na oddech tato knížka stačí.

Mergirus
10.12.2017

Dočetla jsem třetí díl a stále si nejsem jistá svým názorem. Nijak moc se mi to nelíbilo, vzala jsem celou sérii tak nějak rychločetbou.

Evka3814
02.12.2017

Moc pěkná série,čtivá slaďárna:) Odpočinková kniha

alzbeta4340
20.10.2017

Celkem povedený románek, množství erotických scén je tentokrát snesitelné. Děj je občas "ozvláštněn" vulgaritou, snad to mělo čtenářky nadchnout nebo nabudit, ovšem mě to rušilo. On ji vášnivě políbí, a pak jí řekne, že je jak osina v pr.....
Inu, každý máme svou představu romantiky.

mariva
26.09.2017

Nenáročná odpočinková četba, která nenadchne, ale ani nenudí. Nemám ve zvyku zajímat se o překladatele, ale v tomto případě jsem se po několika stránkách musela podívat - a nepřekvapilo mě, že knihu překládal muž. Nejde ani tak o to, že knihu napsanou ženou překládá muž, jak spíš o výrazy, které by asi žena-překladatelka nepoužila. Nemám možnost porovnat s originálem, ale opravdu se mi nezdá, že by 35letá výtvarná redaktorka špičkového časopisu o módě své kamarádce fotografce, která ji požádá o pomoc s jednou zakázkou, odpověděla: "...a co když to poseru?"

inuska6280
15.09.2017

Ta kniha je napsaná opravdu jednoduše, trošku me štve, jak jsou všichni extrémně dokonalí ... za me 3*

EvaSupovic
04.09.2017

Knížka se mi moc líbila, akorát bych sem tam hlavní hrdiny praštila něčím po hlavičkách, aby se vzpamatovali :-D Jinak super :-)


Autor a jeho další knihy

M.J. Summers

M.J. Summers
kanadská

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených57x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených3x
v Knihotéce34x
v Chystám se číst79x
v Chci si koupit15x