Láska bez podmínek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha odhaluje smysl slov „skutečná, bezpodmínečná láska“. Autor, dnes už klasik spirituální literatury, se v ní zamýšlí nad podmínkami takového vztahu, kdy si přestáváme jakékoli podmínky klást, protože druhého milujeme takového, jaký je, s tím, co k němu patří, co dělá, jak mluví a co vyznává. Láska totiž nepatří do kategorií, které vládnou tomuto světu a které vyjadřujeme slovy: Co z toho budu mít? „Pravá láska je a vždy musí být darem ve svobodě.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190534/laska-bez-podminek-190534.jpg 3.69
Žánr:
Duchovní literatura, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Portál
Originální název:

Unconditional love, 1994


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Láska bez podmínek

vejnar
03.02.2019

Příjemná knížka. Přikládám pár citací:
"Smysluplný život může vyrůst jedině z prožitku lásky. • Základem lásky je projevit starost o štěstí milovaného a dát mu jistotu, že mi na jeho štěstí doopravdy záleží. • Láska sice dělí životní břemena na polovic, ale odpovědnost každého násobí dvěma.
• Nestojíš o lásku pokud: Nechceš přervat pouta, která tě vážou k sobě samému, a zříci se sebestřednosti. Nechceš odložit osobní uspokojení a uspokojovat potřeby druhého. Nechceš pracovat na křehkém umění dialogu a rozhodování ve dvou..."

petra7210
21.09.2017

Krásná kniha. Každá kapitolka začíná citátem :)


Ikkju
05.12.2016

Moc si z knihy nepamatuji, ale vždy když jí náhodou vidím v knihovně, potěší mě, že na obalu je vyfocená stará ...ová.

Hebrey
05.12.2016

Jedna z mála knížek, kterou jsem přečetla jedním dechem a vícekrát než jen jednou. Není jednoduché napsat o lásce tak, aby to nebylo dlouhé, ale aby člověk obsáhl všechno podstatné, co to slovo znamená. Panu Powellovi se to podařilo.

eviku19
29.07.2014

pan Powell je podla mna blb ( S prepacenim )ale vie vybrat pekne citaty druhych ludi.:-)