Láska na třetí

Láska na třetí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193335/laska-na-treti-193335.jpg 4 99 29

Láska a život série

< 2. díl

ZAMILOVAT SE JE SNADNÉ… ZALOŽIT RODINU JE VŠAK PĚKNÁ FUŠKA! Jen se Jamieho a Laury Newmanových zeptejte, jak se (díky poněkud lajdáckému přístupu k antikoncepci) cítí, když zplodí dítě. Pro novomanželský pár je to zjevně děsivá vyhlídka, ale pokud budou držet při sobě, bude to v pohodě, ne? Mělo by, protože cesta od početí k prvním dětským krůčkům je poseta mnoha překážkami – ranní nevolností na veřejnosti, zřeknutím se koktejlových sedánků i prudkými změnami nálady. Život už nikdy nebude takový jako předtím. Když se k tomu přidá panovačná tchyně a příšerná porodní asistentka, můžete se dostat až na pokraj zoufalství. Láska na třetí prozrazuje, co se děje v pozadí rodinného štěstí… a je ještě vtipnějším pokračováním bestselleru Lásko, kde jsi?... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Love... And Sleepless Nights , 2012

DK197
11.07.2016 4 z 5

Kniha si bezesporu zaslouží stejné hodnocení jako předešlý díl. Je to skvostné. Skvostný humor a já se smála a smála a smála. :-) A to by tam poslední tři kapitoly dle mne ani nemusely být.

A hlavně knihu neberte moc vážně, ne každá prvorodička dítě považuje za vetřelce, a ne každý nastávající otec úpí, že teď už si asi nikdy nekoupí porsche. Díky bohu. :-D

Lenka40
30.05.2016 4 z 5

Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete .

rencovav
07.02.2016 4 z 5

Druhý díl se mi líbil stejně, možná o trochu víc než ten první. Škoda, že nebude vydána i trojka...

missa85
13.12.2015 4 z 5

Docela jsem se i nasmála... :-)

Andy0892
24.01.2015 3 z 5

První kniha byla naprosto BOŽÍÍÍÍ (tohle slovo obvykle nepoužívám) druhá je o dost horší, ale to jen pokud máte velká očekávání. Pokud si chcete přečíst méně zábavnou část z Lauřina a Jamieho života pak směle do toho. Já přesto stále fandím prvnímu dílu, ten prostě překonat nelze.

Lzicenka
15.10.2014 4 z 5

Jasně že druhý díl už tak k popukání není. Do vztahu vstoupilo dítě a někdy opravdu není sranda to ve vztahu ustát. Já oceňuji, že z toho autor neudělal komedii za každou cenu. I když každopádně první díl vede.

bookcase
29.09.2014 5 z 5

Boží!!!!! Zamilovala jsem si tenhle přisprostlý styl psaní :). Chci další pokračování.

Mon12
06.09.2014 2 z 5

Bestseller k popukání? Pro mě tedy rozhodně ne, čekala jsem vtipnou knihu, u které si odpočinu, ale to se nestalo. Ani jsem ji nedočetla, stačilo mi prvních pár stránek a bylo mi jasné, že tohle nebude ta správná kniha pro mě.

Zoinka
05.05.2014 5 z 5

Lepší, než první díl, Lásko, kde jsi? to nebylo, ale určitě bezva počtení nejen pro ty, kteří se chystají v dohledné době založit rodinu. Těším se na třetí díl ;-)

Nick Spalding
britská, 1973
2013  81%Lásko, kde jsi?
2014  72%Láska na třetí

Kniha Láska na třetí je v