Láska na třetí

Láska na třetí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193335/laska-na-treti-193335.jpg 4 99 29

Láska a život série

< 2. díl

ZAMILOVAT SE JE SNADNÉ… ZALOŽIT RODINU JE VŠAK PĚKNÁ FUŠKA! Jen se Jamieho a Laury Newmanových zeptejte, jak se (díky poněkud lajdáckému přístupu k antikoncepci) cítí, když zplodí dítě. Pro novomanželský pár je to zjevně děsivá vyhlídka, ale pokud budou držet při sobě, bude to v pohodě, ne? Mělo by, protože cesta od početí k prvním dětským krůčkům je poseta mnoha překážkami – ranní nevolností na veřejnosti, zřeknutím se koktejlových sedánků i prudkými změnami nálady. Život už nikdy nebude takový jako předtím. Když se k tomu přidá panovačná tchyně a příšerná porodní asistentka, můžete se dostat až na pokraj zoufalství. Láska na třetí prozrazuje, co se děje v pozadí rodinného štěstí… a je ještě vtipnějším pokračováním bestselleru Lásko, kde jsi?... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Love... And Sleepless Nights , 2012

Lucinka007
Lucinka007
14.10.2023 3 z 5

První polovina knížka byla skvělá. Fakt parádní. Hodně jsme se u ní nasmála - dokonce i dost nahlas. V druhé půlce už to tak vtipné nebylo, ale pořád mě knížka dost bavila. Ke konci tam už moc vtipu nebylo. Navíc má knížka otevřený konec a to já moc nemusím, obzvlášť když po ní nenásleduje jiná. Každopádně větší část knihy byla vtipná a proto jsem ráda, že jsem knížku četla. :-)

janasim
janasim
10.01.2020 2 z 5

Nemůžu říct, že by se mi toto pokračování nelíbilo, ale určitě mě nenadchlo. Zase tolik jsem se nesmála. Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale protože některé pasáže mi přišly vyloženě přehnané a Laura často protivná, ohodnotila jsem knihu třemi hvězdičkami.

verunka93
verunka93
11.11.2019 3 z 5

U prvního dílu jsem se opravdu hodně nasmála. Možná proto jsem od této knihy očekávala trochu více. I přesto se mi kniha líbila. Místy jsem se opravdu zasmála. Knihu jsem četla, když už jsem měla jedno dítě. Takže jsem se v některých chvílích Lauru chápala. Konec zůstal otevřený, tak uvidíme jestli bude další díl.

Nikusha
Nikusha
22.09.2019 3 z 5

Tuto knížku jsem četla v 9. měsíci těhotenství, takže jsem hodně porovnávala. Pořád vtipné, ale již méně než první díl. A ten porod mi přišel přehnaný. Já takhle mluvit s manželem, tak se propadnu a on by byl ze mně určitě zklamaný. Dalo by se to určitě podat jiným způsobem, který by víc pobavil.

klarinka9974
klarinka9974
13.07.2019 5 z 5

Mě se to líbilo z jednoho naprostého důvodu. Jsem čerstvá maminka malé dcerky a Lauru jsem chápala ze všech stran. Sice jsem neměla úchylku jíst práci prášek ale cítila jsem se naprosto stejně. A nejhorší je, že jsme si prošli i tím zápalem plic hnedka po porodu. Takže jsem se v knize viděla a dost mě chytila za srdce a připomněla mi, jak to všechno bylo, jaké byli začátky a hlavně jak to všechno letí a ty děti každý den rostou a my můžeme jenom přihlížet. Povedené čtení, bavila jsem se a užívala jsem si každou stránku. Sice bych nechtěla mít Lauru za manželku, přeci jen hádky a další neschody v jejich vztahu byli občas zbytečné ale u některých kapitol sem se musela zase smát. Super.

Laughtubbe
Laughtubbe
11.05.2018 4 z 5

Kapesníky jsem měla po kapse neustále. Ne pro slzy smutku ale pro případné slzy, od neustávajícího smíchu. Doporučují si to přečíst. Na chvíli Vám to dá pokoj od potřeby pořizovat si děti :D

Lenka40
Lenka40
08.04.2018 4 z 5

Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete.

eva2114
eva2114
19.01.2018 4 z 5

ja som sa dobre bavila na oboch dieloch.

Lary123
Lary123
24.12.2017 1 z 5

Když jsem dostala do ruky druhý díl skvělé knižky Lásko, kde jsi? byla jsem velmi nadšená. Ale za mně docela nuda. Čekala jsem více.

VAnna
VAnna
17.10.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbí, je tam plno srandy, ale první díl byl vtipnější a o trochu lepší... :) Ale tak nemůžeme se divit, 1. díl byla kniha o randění, takže je jasné, že tam je víc příležitostí, kdy se může stát trapas... :D

bara9550
bara9550
31.08.2017 1 z 5

Modlila jsem se, ať už je konec.
HAWK, domluvila jsem.

(BTW: první díl super. )

niknikita
niknikita
21.08.2017 3 z 5

Jako by to psali dva autoři. Jamieho blog byl docela vtipný a zábavný, ovšem Lauřin deník?Ten se opravdu moc nepovedl a nebude asi mnoho žen, které se s Laurou mohou srovnávat.

Aurorita
Aurorita
21.06.2017 2 z 5

První kniha mě strašně moc bavila, byla plná skvělého humoru, smála jsem se u ní od začátku do konce. Totéž jsem čekala i od tohoto dílu, ovšem dost jsem narazila. Kvalitou se nemůže ani v nejmenším rovnat dílu předchozímu, pasáže s Jamiem mě ještě celkem bavily, ale s Laurou... Až moc přehnané. Autor se snažil udělat vtipnou knihu, na mě to působilo už jen trapně

03.05.2017 5 z 5

Kniha mně moc potěšila i rozesmála. Ještě si pořídit první díl ;-)

23.04.2017 5 z 5

Krásná knížka u které zapřemýšlíte a hlavně se zasmějete.

AnetV
AnetV
25.03.2017 4 z 5

Druhý díl se mi líbil stejně jako předchozí. Protože je Jamie fakt smolař a přivede svou Lauru do jiného stavu můžeme se pobavit jejich rodičovskými peripetiemi. Škoda, že nevyjde třetí díl a nemůžeme si vychutnat jejich australské dobrodružství.

LaCoccinelle
LaCoccinelle
16.02.2017 4 z 5

Oddechová knížka, dobře se čte.

dee101
dee101
26.09.2016 5 z 5

Oddechová kniha k popukání, stejně dobrá jako první díl, u obou jsem brečela smíchy. Autor svižně svým smyslem pro humor a s nadsázkou bravurně popisuje etapy života.

karbulka
karbulka
13.08.2016 5 z 5

Lepší než první díl!

mekkejla
mekkejla
19.07.2016 3 z 5

Dávám sice 3 hvězdičky, ale spíš by to bylo na dva a půl. První díl to nepředčilo ani náhodou, spíš naopak. Za celou dobu jsem se nesmála, maximálně padl nějaký menší úsměšek...

Nick Spalding
britská, 1973
2013  81%Lásko, kde jsi?
2014  72%Láska na třetí

Kniha Láska na třetí je v