Láska a tetování

Láska a tetování https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411924/bmid_laska-a-tetovani-SC0-411924.jpg 4 424 98

JSEM SVĚTOVĚ PROSLULÝ TATÉR A NA TERMÍN SI U MĚ POČKÁTE ŠEST MĚSÍCŮ. Každý chce své tělo ozdobit mým uměním. Jsem ten nejžádanější artikl v L. A. a do postele dostanu každou holku, tudíž poslední, co čekám, je, že do mého tetovacího studia zabloudí Ash Carterová. Posledních sedm let jsem spal s polovinou žen na severní polokouli, ale žádná z nich se nevyrovnala té, kterou jsem opustil. Ash byla můj svět, jenže pro její vlastní dobro jsem se jí musel vzdát. Byla to největší chyba v mém životě a teď udělám cokoliv, abych Ash získal zpět. Sedm let jsem se neúspěšně snažil zapomenout na její kůži, oči a neuvěřitelnou odvahu. Nezměnila se. Říká se, že byste měli odpustit a zapomenout, ale Ash nikdy nezapomene na to, co jsem jí provedl, a já si to nikdy neodpustím. Ale pokud mě přijme zpět, dokážeme překonat minulost a jít společně vstříc budoucnosti?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Love & Ink , 2018

Ewe291
13.01.2024 2 z 5

No az teraz som sa dozvedela, ze to pisal chlap. Nevadi mi to ale strasne mi vadi, ze ked som to zistila tak ostala sklamana, ze ta erotika bola taka slaba. Za dalsie kniha bola fajn ale knihy si musim davkovat pomali a postupne lebo som sa viac nudila ako "zazrala" do deja co ma naozaj mrzi, lebo mam pocit, ze vzdy ked to mohlo byt super tak to autor vzdal a vratil sa o par krokov nazad a niekedy som bola doslova stratena v deji

Siwan
15.09.2023 1 z 5

No...jak začít? Téma perfektní, zpracování tristní. Od tohohle typu knih nevyžaduju moc. Fakt nečekám Vojnu a mír ani propracovanost postav. Ale co se počítá je určitá chemie mezi hlavními postavami a alespoň pokus o to, aby se z toho vymáčklo co nejvíc. Nevím jestli je to tím, že to psal chlap, ale popis erotických scén je tragickej. A tím myslím, že pokud svýho "sviště" popíše jako nabitou bouchačku, celý je to bez nápadu - pokud nepočítám, že přitom vystřídají sexuálních poloh jak na tréninku gymnastek, tak je to o ničem. Chemie mezi hlavními postavami má být "jiskřivá" a to teda určitě není. Přitom ten děj by se dal tak využít...pro představu k porovnání Samantha Young - Scotland Street.
Bohužel...tenhle pán by měl psát, ale určitě něco jiného než eroticko-zamilované romány.

Radka1727
10.06.2023 3 z 5

Nenáročná oddechovka, osvěžující změna, když tentokrát nejsou hlavní postavy milionářský šéf a jeho asistentka .....

TeaPeter
22.01.2023 3 z 5

Zajímavý exkurz do literární krajiny pro úplné jiné publikum. Trochu jsem doufal, že to bude trochu více o tatuáži jako takové - ať už umělecky nebo technicky. Ale to se tam jen tak zablesklo na samotném okraji děje. Děje, který byl velmi oddechovou asambláží snad všech romantických filmů, co se tu mihly v posledních letech. And they lived happily ever after...

Evaho73
07.12.2022 3 z 5

V poslednej dobe mám chuť na nenáročnú oddychovú literatúru, a preto som sa pustila i do tejto knihy. Zaujal má jej názov, lebo som myslela, že v knihe bude viac prezentované tatérske  umenie. V kútiku duše totiž obdivujem príbehy, ktoré sú vryté do kože. Fascinuje ma ich originalita, autentickosť a kreativita celkovo.
Z príbehu som však bola sklamaná, lebo bol viac o druhej šanci medzi hlavnými postavami, ako o tatérstve.
Chýbala mi tu práve nejaká originalita a autentickosť.... škoda, lebo námetom mal príbeh potenciál pre niečo výnimočnejšie.

Monni
29.11.2022 4 z 5

I dospělí si potřebují přečíst pohádku a tohle byla taková pohádka pro dospělé. Příjemná oddechovka. Tenhle literární směr se nedá nijak moc extra hodnotit, ale i takové knihy jsou potřeba na oddych.

janka2000
28.09.2022 4 z 5

První láska. Očividně pro mnohé je těžký ji překonat. Když ji znovu potkáte, přece to není jen tak. Jenže se nejdřív musí člověk vyrovnat s minulostí.
Čtivý příběh o naivní hodné holce a špatným klukovi. Předvídatelný, ale jako oddychovka potěší.

MAU256
26.07.2022 4 z 5

Smutný a zároveň hezký příběh o první lásce, na kterou se jen tak nezapomíná. Ani sedmileté odloučení, které bylo zapříčiněnou dvěma otci, ani rozdíl mezi "světy" nepomohlo zapomenout na první lásku. Příběh se mi líbil, byla to milá romantická jednohubka.

Nermal
22.07.2022 3 z 5

Chtěl jsem změnu, nejen (chudá) holka a milionář, a tak jsem zkusil tetovací salón. Postavy byly sympatické, knížka čtivá, ale jako celek mě to moc nenadchlo, čekal jsem víc. Nevím, jestli to bylo tím, že to napsal chlap (spíš ne), ale v rámci žánru to byl spíš průměr. Takže Hawkinse dál asi moc číst nebudu a radši zůstanu u žen-spisovatelek.

Silvisek
29.06.2022 3 z 5

Hezka kniha, ale nebylo to tak napinave jak jsem cekala. Ale i tak super cteni

Raislin
04.02.2022 4 z 5

Jej! To bylo tak sladké! Taková naivní "pohádka". Jsem přeslazená a potřebuji teď něco trochu vážnějšího. I tak mám, ale z knihy fajn pocit a usmívám se. Takže kdo hledá něco nenáročného, vřele doporučuji.

Ralemo
27.01.2022 4 z 5

Klasická jednohubka, jak se říká, stará láska nerezaví. Krásný romantický příběh s jednoduchou zápletkou. Za mě hezky napsané, knížka se četla sama.

alzbeta2843
08.08.2021 4 z 5

Námet ma naozaj zaujal, pretože ja proste zbožňujem ak sa staré lásky opäť stretnú a hlavne tie, ktoré boli nevysvetlitelne ukončené. Takže ako náhle som si prečítala anitáciu, už som knihu hádzala do košíka. Príbeh sa mi veľmi páčil, najmä tým prostredím, pretože ja o tetovaniach nič neviem a tak ma to celkom nadchlo. Musím povedať, že mi bolo celkom jasné, prečo sa hrdinovia rozišli, ale i tak sa mi páčilo ako sa to vysvetlilo.

Dokonca ma prekvapilo, že to napísal chlap ;)

moudivlacek
17.07.2021 4 z 5

Nejsem zrovna milovnicí tetování a začátek příběhu mne moc nenadchl. Ale dala jsem tomu šanci a byla jsem mile překvapená. Je to totiž příběh dvou lidí, kterým jejich život řídí jejich otcové. A i když se otcové myslí, jak skvěle radí svým dětem, vidí jen sami sebe. A to bohužel pro zamilované mělo své následky. A teď jsou spolu zas a vypadá to, že události se budou opakovat. Naštěstí oba dva mají kolem vynikající přátele, kteří jim ukáží cestu ke slunci a za štěstím. Takže - pro někoho obyčejná oddechovka, pro mne - ponaučení, neodsuzovat druhé jen pro to, jaké mají rodiče, a jak vypadají. Moc jsem si to užila.

anna7852
13.07.2021 4 z 5

Wauuu,tak tohle jsem nečekala, 4 hodinky a najednou konec.
Hezké,nenáročné,oddechové počteničko.
To já můžu:)

Laf
21.05.2021 5 z 5

Kniha byla super. Takové odpočinkové čtení, nenáročně napsané, s dějem, který rychle utíká, takže za chvilku je to přečtené. Mohu doporučit jako čtivo pro chvíle pohody :)

lukonka
20.02.2021 3 z 5

Není to složité čtení, ale dalo se to. Na knihu jsem se těšila, proto ji hodnotím přísněji. Mělo to strašne slabou zápletku i přes ty potetované chlapy

ovecka535
06.02.2021 4 z 5

Nemohla jsem se do knihy začít ,pak jsrm to překonala. Takové odpočinkové čtení.

Pedruska01
13.01.2021 4 z 5

Po prvním setkání s autorem a jeho Hvězdným šéfem jsem k této knize přistupovala poněkud obezřetně. Přeci jenom předešlá kniha mě zklamala a částečně nebavila a v tomhle jsem spatřovala případnou totožnost. Musím ale říci, že tady to je mnohem lepší. Četlo se to poměrně dobře a udržovalo mě to ve střehu a nemohu říct, že by mě to nudilo anebo tam byla dejme tomu hluchá a nijaká místa. Přesto ale, tahle kniha má nějaké mouchy.
Hlavní hrdinka Ash nebyla špatná, neměla jsem proti ní nic, co by mi výrazně vadilo. Měla celkem pech s tím, jak se před sedmi lety musela odloučit od svého tajného přítele, až mi jí bylo líto. Jenže pak se samozřejmě karty osudu obrátily a šlo to jak po másle. Její tatík se nezachoval hezky ani fér, to jako fakt. V celku ale šťastná ženská, i přes pár smítek nedokonalostí či problémů, který se daří a nic moc jí neschází. Jediný, co mi na ní asi vadilo, že se v jistých situacích a částech knihy chovala nelogicky, což mě bilo do očí, protože jinak je to celkem chytrá holka. Byl to trochu kaz.
Druhý hlavní hrdina Teo na tom byl stejně jako jeho protějšek Ash. A to bylo dobře, protože v anotaci vypadal jako hodně namyšlený blbeček, který se zprotivil hned v úvodu. Byl to chlap, který mi nevadil, jeho vyprávění, respektive život mě bavil a musím přiznat, že ušel obrovskou cestu, člověk mu i fandil, když se dozvídal, jaké bezpráví se mu dělo, jaké klacky pod nohy mu házeli, v čem vyrůstal, co všechno musel, jakého měl rodiče. Jenže i tady mu nakonec osud pomohl. Tahle zpětně mi přijde, že si to zasloužil víc než Ash.
Ten poskládaný děj se mi v jistých částech nezdál. Jako by se scény prohodili. Něco se mělo stát dřív, ne později. Trochu mě to rušilo, protože vznikali zbytečné "komplikace". Možná si tím autor schválně přidával stránky. Jenže to, je za mě špatně. Byly tam nějaké zbytečnosti a uměle vytvořeny věci, které tam neměli co dělat, takže bych naopak ty stránky seškrtala. Nebo to, jak se hned zkraje po tom všem k sobě hrdinové chovali? Konkrétně Ash k Teovi, když žila v nějaké verzi, co se stalo před tolika lety? Připravovala se na to sedm let, kdyby ho náhodou potkala, tak ho chtěla poslat do temnýho místa, ale ne, ona mu nahned skočila do náruče. Jo... No, čekala jsem jiné reakce a chování. Něco uvěřitelného, minimálně. To byly za mě další kazy.
Romantické příběhy snad zákonitě končí dobře, proti tomu nemám nic, naopak, od toho jsou, proto je čtu, protože se mi to líbí, ale nesmí to být přehnané. To dobro, štěstí, láska, milostivý osud a vše zalité sluncem, co tu bylo... bylo toho nějak moc. A stačilo by malinko ubrat. Poslední kapitolou to mělo skončit. Definitivně. Ale ne, autor přidal ještě epilog, který je alespoň pro mě katastrofální (a) utrpení. Klišé a cukrkandl, že trnou zuby. Fajn, bylo to hezký, přejme jim to, ale tak proč?! Každý by si to domyslel, že budou žít šťastně až do smrti, nemuselo se to psát. Ačkoliv romantická duše jsem, tohle nemusím. Dokáže mi to zkazit zážitek z knihy.
Kniha má jednoznačně kazy a mouchy, to bez debat, ale oproti Šéfovi mohu aspoň říci, že se to četlo dobře, neměla jsem tendenci ji odložit a relativně mě to bavilo. Ten příběh se dal, nebylo to nejhorší. Díky tomu porovnání musím zákonitě ohodnotit tatéra o hvězdu minimálně víc než toho kuchaře a nedělá mi problém ani doporučení. Taková sladká jednoduchá oddechovka. :)

Aileena
28.12.2020 3 z 5

Nenadchne ani neurazí. Osobně mám raději, když je do tohoto žánru vetknuta i trocha humoru, jako to umí např. Ward s Keeland, ten mi tu scházel. Byla jsem zvědavá, jak píše ženskou literaturu muž, ale výrazný rozdíl oproti autorkám jsem nezaznamenala. Možná už jsem přesycená, ale četla jsem i lepší.
Jedna klasická zápletka, žádný velký děj nečekejte, co mě vysloveně nebavilo, bylo zaměstnání hlavní hrdinky. Přeslazený konec, na mě asi až příliš, i když u této oddechovky se to jaksi očekává.

láska USA (Spojené státy americké) první láska romantika tetování

J. D. Hawkins
americká
2019  73%Hvězdný šéf
2019  73%Láska a tetování
2020  73%V pokušení
2020  69%Neprofesionál
2022  65%Bezchybní

Kniha Láska a tetování je v