Láska & štěstí

Láska & štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405923/bmid_laska-a-stesti-FAi-405923.jpg 4 86 23

Láska & gelato série

Addie se vydává do Irska na šíleně okázalou svatbu své tety a doufá, že přitom konečně zapomene na to, co provedla - z čeho má teď zlomené srdce a cítí se kvůli tomu příšerně. Její bratr Ian ji však zapomenout nenechá a tak se neustále hádají, dokonce se i poperou, i když donedávna byli nerozlučná sourozenecká dvojka. Už aby byla na návštěvě v Itálii a mohla nechat všechny problémy a hádky s bratrem za sebou. Pak ale v zaprášené knihovničce v hotelu objeví zvláštního průvodce po Irsku, který jí pomůže konečně zapomenout na své starosti i Ianovy stížnosti. Plány na cestování se nečekaně změní a ona se ocitne v neuvěřitelně mrňavém autě spolu s bratrem a jeho hezkým irským kamarádem na cestě kolem smaragdového ostrova. Při brouzdání mezi nekonečnými zelenými kopci, starými hrady a starobylými lesy doufá Addie, že se jí podaří zapomenout na zlomené srdce a zlepšit svůj vztah s bratrem. Pokud se ovšem cestou úplně neztratí…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Love & Luck , 2018

ivousekk
17.05.2019 3 z 5

Musim se priznat, ze jsem cekala o dost vic. Predevsim po precteni predchozi knihy autorky, ktera je urcite o level vys. Nebylo to spatne, ale neco tomu chybelo. Sviznejsi tempo, aspon trochu romantiky, ... A uryvky z pruvodce? Ty byly vazne priserne, ty jsem rovnou preskakovala.

Jalisca
16.05.2019 1 z 5

Vůbec mě to nebavilo. Nudné. Odloženo po 50 stránkách. Doufala jsem, že se to rozjede, ale bohužel.

sakyvanity
07.05.2019 3 z 5

Kniha Láska & Štěstí je velmi milá. Nenajdete v ní žádný zdlouhavý úvod - naopak je čtenář okamžitě vhozen do děje, což nepředstavuje problém, pokud si přečtete anotaci, na níž začátek knihy navazuje. Příběh je celkem předvídatelný, ale přítomnost kapitol z průvodce je celkem originální. Knížka je krátká a děj celkem rychle ubíhá. Já osobně nepatřím do věkově cílové skupiny, což je jeden z důvodu, proč knihu hodnotím 3,5*. Předchozí autorčina kniha se mi líbila trošku víc, ale i přesto mohu i tuto knížku doporučit, zvlášť pokud máte rádi oddechové YA romance.

přátelství láska

2017  83%Láska & gelato