Láska a čest

Láska a čest https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3127/laska-a-cest-3127.jpg 5 376 51

Anglie 1099 Romanticko-historický příběh lásky plné vášně, napětí i dobové středověké atmosféry jedenáctého století líčí oblíbená autorka s šarmem a vtipem, stejně jako s neobyčejnou schopností vyprávět o stále se opakující touze a snu každé ženy – najít toho pravého. Krásná lady Madelyne žije na dvoře svého bratra, krutého a bezohledného barona Louddona. Na Louddonovo panství však vtrhne s vojskem baron Duncan z Wextonu, řečený Vlk, aby pomstil zločin, kterého se Louddon dopustil. Duncan z Wextonu o Madelyne ví a chce si ji odvézt jako válečnou kořist. Když ale hrdou krásku spatří, zaručí se, že ji bude ctít a chránit, i kdyby pro ni měl položit život. Odveze ji do svého hradu a jako čestný muž dostojí svému slovu. Nakonec však oba přemůže vášnivý cit a Madelyne se Duncanovi celou svou duší vzdá. Od této chvíle stojí pevně po jeho boku – po boku svého pána – mocného Vlka, který bojuje za její lásku a svou čest.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Honor's Splendour , 1987

moudivlacek
03.07.2016 5 z 5

Tuto autorku miluji, ale touhle knihou se opravdu vyšplhala na mé osobní nejvyšší knihy. Určitě tuto knihu nezapomenu a vrátím se k ní.
Její název je velice výstižný a ani bych k tomu nic nedodávala, snad jen malinko.
Nesuďte lidi podle příbuzných, suďte je podle jejich srdce, a nebudete překvapeni, čím opravdu jsou. Skvělý příběh o čestném rytíři a mladé lady.

havrmoni
10.04.2016 5 z 5

Moc hezké,Duncan byl úžasný. S Madelyn to bylo horší,ale šlo to.

irena3981
25.10.2015

Ráda by jsem si tuhle knížku přečetl a měla doma , ale není k sehnání...

VytíVlčice
06.03.2015 5 z 5

Je to můj osobně nejlepší historický román, který jsem kdy četla. Je tam vše, co bych v zajímavém příběhu hledala. Nejvíce se mi líbí hlavní hrdina, který vytváří obraz rozeného vojevůdce a přitom muže, který umí dát i příjmat lásku.

avad
19.10.2014 5 z 5

Nádherný příběh. Je tam láska, čest i intriky. Kniha se mi moc líbila. Doporučuji.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Garwoodovou prostě miluji. Její knihy prostě nikdy nezklamou.

Paithe
24.08.2013 5 z 5

Tohle před lety byla moje první knížka z historické červené knihovny. Líbila se mi tolik, že mne navnadila na další knihy... Takže můžu říct, že jen kvůli této knize jsem objevila kouzlo čtení. Prostě ji nesmíte nepřeříct, byla by to chyba. :))

luci2
10.07.2013 5 z 5

V téhle knížce je naprosto všechno. Nic bych nepřidala ani neubrala. Je tam láska, čest a intriky. Krásný příběh, kterým všem doporučuji a ten, kdo váhá si jí přečíst se určitě nesplete, když po ní sáhne :-)

simoina
20.03.2013 5 z 5

Prosím,sháním tuto knížku už delší dobu a nemohu sehnat,pokud někdo prodá budu velice ráda,koupím i knížku Svatba od téže autorky.Můj email je simusa.w@seznam.cz.Děkujiiii

Evaevelína
30.07.2012 5 z 5

tuto knihu jsem nemohla sehnat,ted ji vlastním ve sbírce Garwoodovek a nedám na ní dopustit...

78lulu
22.01.2011 4 z 5

kniha měla poutavý příběh, ale čekala jsem že bude lepší

Anglie 11. století Skotsko historické romance

Julie Garwood