Láska a česť

Láska a česť https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21761/bmid_laska-a-cest-wVG-21761.jpg 4 50 5

Tretí román úspešnej slovenskej spisovateľky, autorky kníh Zlatníkova chovanica a Bosorkina dcéra. Lúpežný rytier Sebastián Rozgony sa podujme chrániť Barboru Barczayovú pred chamtivým strýkom, ktorý ju chce vydať za starého násilníka Ujhélyho a zmocniť sa jej majetku. Barbora statočne odoláva nanútenému sobášu a dočasne nachádza útočisko v Sebastiánovej pevnosti...... celý text

Makaja
08.02.2018 3 z 5

Příjemně naivní romantický příběh lásky, zasazený do historického rámu. V rámci výzvy jsem to sfoukla za dvě hodinky a romantickým duším musím určitě doporučit. Ani mi nevadilo, že kniha byla téměř v každém okamžiku předvídatelná. Hrdinka byla na svou dobu dost svérázná až emancipovaná (což by jí pravděpodobně neprošlo), ale je to jen román, tak proč ne. Mám ráda slovenštinu a jsem ráda, že patřím do generace, která nemá problém v této řeči sledovat filmy a číst knihy.

RADIN
28.05.2017 5 z 5

Knihu som si kúpil a nebanujem,krásny príbeh lásky,tak to mám rád,odporúčam všetkým.

Kaja007
03.08.2016 4 z 5

Mám ráda romantiku a taky se mi líbí autorčin styl. Skvělá kniha.

vivalamuff
06.05.2016 5 z 5

Autorka píše velmi poutavě. Kniha se mi líbila. Byla mi blízká i tím, že se děj, třebaže trochu naivní, odehrává v našem slovanském prostředí. Rozhodně stojí za to, si knížku přečíst. Žádná romantická duše nebude litovat.

alnahu
12.06.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem.Obsahuje vše co má mít romantická kniha.Moc se mi líbila.