Do ložnic je vidět

Tento poutavý příběh je jeden z těch, které Gardner napsal pod pseudonymem A.A. Fair a v nichž opustil hrdinu svých předchozích detektivek, Perry Masona, aby spřádal dobrodružství dvou soukromých detektivů-Donalda Lama, muže přitažlivého zevnějšku, který se nyní právě zapletl do tísnivých souvislostí tří vražd, a Berty Coolové, drsné ženy s mužským vystupováním, která Lamovi pomůže z nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/38135/do-loznic-je-videt-38135.jpg 450

Lam & Coolová 12.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Josef Lukasík

Bedroom Have Windows, 1949

Kniha Do ložnic je vidět

pepa4081
07.07.2019

Klasická Gardnerovka, tentokrát s Donaldem Lamem a Bertou. Chvíli jsem se trochu zamotával v tom, kdo je kdo, ale o to víc jsem se bavil u scén typu: nebudu s ním sama, protože by mne uškrtil. Fajn oddychovka na jeden den.
Uspokojivé.

konicekbily
25.04.2018

Dvojice spoluvlastníků detektivní kanceláře se dostává pod policejní tlak a dokáže z toho ještě vybruslit. Autor opustil svého právníka Perryho a vytvořil jiné hrdiny. Jako odpočinková četba z amerického prostředí to ujde.

syskas
20.06.2016

Fajn detektívka, zaujímavý zvrat na záver, dobré čítanie. Ani sa mi nechce veriť, že je taká stará :-).

ronyjihlava
03.06.2014

Dobře napsaná detektivka. Hlavně poučná pro nás chlapy. Tak dopadne každý, koho osloví nádherná, vnadná blondýnka, a kdo přestane přemýšlet hlavou ......

evasamankova
09.03.2013

Sympatický mladý detektiv i sympatická nabručená šéfová s jedovatým jazykem dávají detektivnímu příběhu srdce. Rozhodně příjemná klasická detektivka

pajonek

Gardner /zde píšící pod A.A.Fair/ a jeho Berta Coolová + Donald Lam patří bezesporu do špice detektivní literatury - "Do ložnic" je první kniha, kterou jsem si s těmito týpky koupil v roce 1969 , dodnes uchovávám jako poklad ........ hodně čtený, poznamenaný stářím, ale přesto poklad