Zlato přichází v cihlách

Zlato přichází v cihlách https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86991/zlato-prichazi-v-cihlach-86991.jpg 4 24 3

Lam & Coolová série

Zdá se, že ohlídat dceru milionáře, aby nerozhazovala dědictví, je práce pro Donalda jako stvořená. Jenomže kráska se ocitne ve společnosti muže, jenž je krátce nato zastřelen. Protože Donald Lam je své klientce v patách, je to on, koho obviňují z vraždy. A na scéně se objevuje také podezřelá důlní zlatokopecká společnost, nabízející akcie za výhodnou cenu. Všichni touží po zlatě. A bude to Donald, kdo začne úspěšně rozplétat nitky spletitého případu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Gold Comes in Bricks , 1940

Greenfingers
16.05.2020 5 z 5

I když v knize nevystupuje můj oblíbený Perry Mason, Donald s Bertou ho vcelku úspěšně nahradili. Gardner je opravdu mistrem ve vymýšlení složitých zápletek a překvapivých rozuzlení.

konicekbily
24.06.2018 3 z 5

Až moc složitá zápletka nás zavede až do finanční problematiky, složitých rodinných vztahů a i trošu napětí. Rozuzlení je také dobré. Přečíst se to dá, ale mám radši autorovy knihy s Perry Masonem.

ohovnenychobot
29.04.2018 4 z 5

Trosicku mi to prislo zmatene.Ale jinak byl z knihy citit Gardner,pro ktereho mam proste slabost:-)

Kniha Zlato přichází v cihlách je v