Lady Fuckingham / La Rose d'Amour

Lady Fuckingham / La Rose d'Amour https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122302/bmid_lady-fuckingham-122302.jpg 3 384 52

Obsahuje kromě titulní novely ještě druhou: Rose d´ Amour od Jean des Varreauxe.

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Cesty

Lady Fuckingham / La Rose d'Amour

hermína14
17.09.2018 3 z 5

Vrhla jsem se na ni tenkrát jako na další úlovek od svého oblíbence...chtěla jsem mít přečteno všechno...a musím se přiznat, že ať už ji napsal nebo ne, bez něho bych ji určitě z toho antikvariátu neodnesla:))

valentyna5198
05.08.2018

Jsem mladá čtenářka a většina literatury mě nebavila. Toto dílo mě ale velmi zaujalo. Někdo to může brát jako nechutnosti a zvrhlosti ale je to velmi silný a upřímný příběh. Zjednodušeně napsané porno ale lepší si přečíst tuto knihu, než aby se lidé koukali na internetu na různé nechutnosti. Kniha v sobě skrývá krásu sexu jaký vlastně je. Většina výrazů je možná, jak se říká, až přes čáru ale k tomuto příběhu to patří. Jsem si vědoma, že někteří na toto nemají ,,žaludek" i přes to ostatním tuto knihu doporučuji.

Hospodyňka
05.03.2018 3 z 5

Taková putovní záležitost, o kterou se všichni prali, ale nikdo neřekl, že ji zrovna čte.

nik077
05.03.2018 5 z 5

Perverzní....ale proč ne?

Mellania
14.02.2018 3 z 5

To jsou tu opravdu všichni tak prudérní?? Neříkám, že bych chtěla zažít vše co se v knize popisovalo, ale myslím si, že tak 70% z toho děláme všichni běžně. Věděla jsem do čeho jdu, takže jsem se to snažila brát trochu s nadhledem a u knihy jsem se dobře pobavila a s klidem přiznám, že i udělala :))) No co, je to lidský. A že Vás udivuje, z jaké je to doby? Nedělejte si iluze, všechny ty cudné paničky a dvoření se gentlemanů....ha ha ha, to byla jen taková hra pro okolí, ale za zavřenými dveřmi se člověk nestačil divit, ostatně jako dnes, jen děláme že neeeee.....

Nestorkea
14.02.2018 5 z 5

Na své první setkání s touto knihou nikdy nezapomenu. Už je to pár let zpátky.. V knihovně jsem prostě zahlédla další dílo od svého oblíbeného autora pohádek, tak jsem ji bezmyšlenkovitě popadla.. Pravda, název byl trochu zavádějící a desky značně ohmatané, ale nevěnovala jsem tomu pozornost.. Cestou domů přeplněným vlakem jsem ji otevřela, první stránku jsem nevěřila vlastním očím, na druhé stránce jsem pochopila, že to, co čtu je tam opravdu napsáno. Rychle jsem ji zase vrátila do tašky a dočetla až doma. Myslím, že kniha si na nic nehraje, už název vypovídá, o čem bude a každá stránka to 100% splňuje. Prostě psané porno. Tečka. A blbé to není. (Dala jsem si ji i do seznamu přečtených knih k maturitě-Oscar Wilde, že jo.. , ale bohužel jsem si vytáhla suchou Němcovou:-D)

ademar
27.11.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Brala jsem ji spíš jako změnu žánru a svůj účel to splnilo. Nečekala jsem nějaký náročný děj apod. - takže za mě spokojenost :-)

cat5
24.11.2017

Toto se nedá číst najednou... Alespoň u mně to neklaplo. Nevím, zda ji někdy dočtu.Wilde se opravdu při psaní vyřádil.

Xardaxis
27.01.2017

Ačkoliv tato kniha nebyla bohužel možností k maturitě, když chce češtinářka přimět své studenty otevřít knihu, je tohle opravdu dobrá volba k doporučení. Člověk nestačí zírat, kolik chlapců najednou odtrhne zrak od svého počítače.

Samaret
17.12.2015 4 z 5

docela zábavné pro ukrácení dlouhé chvíle, ale nudné ze strány myšlenkové. taky mě docela mrzelo, že se vše stále opakovalo monotonně dokola... škoda

Majrek
27.09.2015 3 z 5

Pornografické pohádky 19.století...

Psax
16.05.2013

Kniha, která překvapila. Svou sexualitou, otevřeností této sexuality, i její formou.
Mě tedy šlehání přes zadek nevzrušuje, ale celek se čte moc pěkně. :)

Oscar Wilde
irská, 1854 - 1900