Už mě vidíš?

Už mě vidíš? https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379365/bmid_uz-me-vidis-V18-379365.jpg 4 922 252

Lacey Flint série

Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává jim vnitřnosti. Policii posílá výsměšné dopisy a je na své činy zjevně pyšný. Nikdy není dopaden. Začátek jednadvacátého století. Jack Rozparovač se vrací. Jako by se zhmotnil jeho duch, jen tentokrát nevraždí laciné prostitutky, ale dobře situované ženy středního věku. Postupuje systematicky a brutálně, přesně podle svého vzoru: obětem podřízne hrdlo a vyjme orgány. Opět posílá dopisy na policii. A policie je bezradná stejně jako tenkrát. Jeden rozdíl tady ale přece jenom je: vrah je podivně fixovaný na mladou policistku Lacey Flintovou. Proč se jí v dopisech vysmívá? Proč si vybral zrovna ji? Co od ní chce? Možná je klíč k dopadení pachatele právě v odpovědích na tyto otázky. A možná si nakonec bude Lacey přát, aby ty odpovědi nikdy nenalezla...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Domino

Now You See Me , 2011

akdar72
12.08.2020 5 z 5

Perfektní. Byla jsem mile překvapena.

lenka7679
12.08.2020 5 z 5

Všechny ostatní díly jsem přečetla dříve než první. Takže teď asi teprve můžu říct ahá, teď už mi to dává všechno smysl. Super, doporučuji a pro ostatní, další díly si udrží laťku stejně vysoko.

MíšaS.
20.05.2020 3 z 5

Za mě celkem průměr a asi bych dost škrtala.
Hlavní zápletku jsem tušila a konec byl přitažený za vlasy.
Co se mě týče milostná linka mi nevadila, i když vyzněla trochu divně.
Další díl si asi přečtu a uvidím.

Lenama18
22.04.2020 4 z 5

Knížka se četla dobře, byla jsem zvědavá jak to vše do sebe zapadne. Konec byl překvapivý, ale stejně mi tam ještě trochu něco chybělo. I tak je to jedna z dobrých detektivek a jsem zvědavá na další díly.

Ophelie
13.04.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem narazila na jednu z těch opravdu hodně dobrých detektivek. Děj skvěle plyne, napětí roste a nutí vás to číst a číst...a když už si myslíte, že víte, jak to je a kdo je vrah, zjistíte, že to tak jednoznačné není. A za mě super, překvapivý konec. A spojení celého příběhu s postavou Jacka Rozparovače knize přidává na hodnotě. Rozhodně knížka stojí za přečtení!

Astarothh
25.03.2020 3 z 5

Dobrá detektivka, ale že bych si kvůli ní rvala napětím rodidla, to fakt ne. Už jsem četla lepší...

Vabowime
19.03.2020 4 z 5

Skvělá a napínavá kniha

Iva B.
20.02.2020 5 z 5

Stručně a jednoduše! Tohle bylo super čtení a všem ho doporučuju!!!!

ChodzikCZ
23.01.2020 4 z 5

Občas docela zmatené, dej preskakije z místa na místo bez zjevneho důvodu, ale ve finále fajn příběh.

Tirisa
23.01.2020 5 z 5

Tohle byla jízda, jsem nadšená a nemůžu jinak než doporučit. Zase jsem po nějaké době ráda vstávala v pět ráno a těšila se na hodinu a půl dlouhou cestu do práce, až si budu moct číst. Byla jsem napjatá, znechucená a u toho všeho pořád u vytržení...ani na chvíli jsem se nezamýšlela, jak by to celé mohlo být, neměla jsem čas, plně jsem se soustředila na čtení. Jsem zvědavá, jestli autorka dokáže udržet tuhle laťku i v příštích dílech...Jdu na to!

wooloong
21.01.2020 4 z 5

Rozuzlení se dalo docela dobře vysledovat z různých náznaků a samozřejmě z kurzívou psaného příběhu, přesto na mě působilo poněkud překombinovaně. Poslední dobou začínám být znechucená příliš podrobnými popisy vražd a zohavených těl, na kterých si zakládají velmi často ženské autorky.

Monkas1
18.01.2020 5 z 5

Super čtení určitě doporučuju.

iLuciferie
14.01.2020 2 z 5

Zase jedna z vysoko hodnocených sérií, která mě moc nezaujala. Nějak mi nepřišlo, že by byl příběh "čtivý", "romantická linka" byla za mě vyloženě trapná a ani závěr mě nijak nepřekvapil (což jinak u knížek, které mě baví celým příběhem, rozhodně neberu jako nutnost). Dočetla jsem spíše ze setrvačnosti.

Jana-Marie
08.01.2020 5 z 5

Super detektivka, nad kterou jsem musela ještě i po přečtení nějakou dobu přemýšlet.Líbí se mi líbí, že to není žádná tuctovka; pro mě je to kniha, kterou si budu i pamatovat, což u tohoto žánru není až tak běžné.

ladyka
29.12.2019 5 z 5

Moje první kniha od autorky a jsem nadšená! Velmi čtivé, svižné, s poutavou zápletkou a špetkou jiskření mezi hrdinkou a jejím kolegou. Nechápu, že mi tato bezva autorka doteď unikala...co dodat..už hltám 2.díl a jednoznačně doporučuji!

Sudin
26.12.2019 5 z 5

Super kniha, originální námět, docela složitý děj, ale čte se to samo. Rozhodně budu v sérii pokračovat.

terez_knihomol
18.12.2019

Skvělá a originální krimi, která mi nejednou vzala dech :) za mě jedna z nej sérií, co sem kdy četla!

ZuK1
16.12.2019 5 z 5

Knížka se výborně čte, měla jsem problém se od ní odtrhnout ...

ajasin
08.12.2019 5 z 5

Výborná nápaditá detektivka obsahující paralelu a další zajímavou teorii o Jacku Rozparovači. Pro milovníky žánru skvělá volba.

Andrea7272
22.11.2019 5 z 5

Za mě skvělé . Napínavé,zamotané,celkem drsné.Moje druhá kniha od této autorka a začíná mě bavit.Dávám plný počet a jdu na druhý díl :))