Už mě vidíš?

Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává jim vnitřnosti. Policii posílá výsměšné dopisy a je na své činy zjevně pyšný. Nikdy není dopaden. Začátek jednadvacátého století. Jack Rozparovač se vrací. Jako by se zhmotnil jeho duch, jen tentokrát nevraždí laciné prostitutky, ale dobře situované ženy středního věku. Postupuje systematicky a brutálně, přesně podle svého vzoru: obětem podřízne hrdlo a vyjme orgány. Opět posílá dopisy na policii. A policie je bezradná stejně jako tenkrát. Jeden rozdíl tady ale přece jenom je: vrah je podivně fixovaný na mladou policistku Lacey Flintovou. Proč se jí v dopisech vysmívá? Proč si vybral zrovna ji? Co od ní chce? Možná je klíč k dopadení pachatele právě v odpovědích na tyto otázky. A možná si nakonec bude Lacey přát, aby ty odpovědi nikdy nenalezla......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379365/uz-me-vidis-V18-379365.jpg 4.5786

Lacey Flint 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino

Now You See Me, 2011

Kniha Už mě vidíš?

Mrňous1

Tak mám novou oblíbenou sérii. tedy pokud budou další díly tak dobré jako ten první:-) Kniha se četla výborně, mám ráda rento styl s krátkými kapitolami. Konec už mě nepřekvapil, to se asi už dalo očekávat, ale to nic neubralo na výborném čtenářském zážitku. Těším se na další díly.

Marcik7

Sériový vrah, napodobitel slavného Jacka Rozparovače a řada náznaků vedoucích k osobě mladé vyšetřovatelky Lacey...a překvapivé rozuzlení: za vším hledej ženu! Bavila jsem se a příběh měl spád i napětí po celou dobu.

Andy365
23.12.2020

Skvělá kniha

TaLu
06.12.2020

Detektivka plná zvratů, mrtvých i atmosféry Londýna. Dalo by se říci, že nemám co vytknout. Určitě patří v rámci žánru k dobrým knihám. Já osobně jsem si ani trochu neporozuměla s hlavní hrdinkou. Poměrně brzy jsem si říkala, jak to asi bude...a bylo. Místy kniha vykazuje překotné tempo a vzápětí zvolní až moc a ztrácí se v popisech. Četla jsem neobvykle dlouho. Další díl si ale klidně přečtu.

vera4669
01.12.2020

Tahle kniha mě mile překvapila, čtení mělo spád a já louskala jednu kapitolu za druhou.. Trošku zklamání z rozuzlení, asi jsem čekala více, ale těším se až zkusím další díl

raty
02.11.2020

Díky mým oblíbeným uživatelům za kladné komentáře, které mě přivedly k této knize. I když příběh byl, co se reálnosti týká, dost přitažený za vlasy, kniha měla neskutečný spád a neuvěřitelně dobře se četla. Určitě půjdu na další díly.

Leona333
18.10.2020

Byla jsem víc jak zvědavá, jaké literární dílo vznikne s použitím a nakombinováním tak notoricky známého jména - Jacka Rozparovače s jeho činy..., do této novodobé detektivky, thrilleru. Zvědavost se mi vyplatila. Strhující příběh plný děsivého napětí, které se udrží do samého finále, závěru knihy.

Ajushaaa
10.10.2020

Překvapivě dobré čtení :-)