Už mě vidíš?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novodobý Jack Rozparovač děsí Londýn. Je tady ovšem jeden podstatný rozdíl... Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává jim vnitřnosti. Policii posílá výsměšné dopisy a je na své činy zjevně pyšný. Nikdy není dopaden. Začátek jednadvacátého století. Jack Rozparovač se vrací. Jako by se zhmotnil jeho duch, jen tentokrát nevraždí laciné prostitutky, ale dobře situované ženy středního věku. Postupuje systematicky a brutálně, přesně podle svého vzoru: obětem podřízne hrdlo a vyjme orgány. Opět posílá dopisy na policii. A policie je bezradná stejně jako tenkrát. Jeden rozdíl tady ale přece jenom je: vrah je podivně fixovaný na mladou policistku Lacey Flintovou. Proč se jí v dopisech vysmívá? Proč si vybral zrovna ji? Co od ní chce? Možná je klíč k dopadení pachatele právě v odpovědích na tyto otázky. A možná si nakonec bude Lacey přát, aby ty odpovědi nikdy nenalezla......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/167592/uz-me-vidis-hlY-167592.jpg 4.5676
Série

Lacey Flint 1.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino
Orig. název

Now You See Me, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (195)

Kniha Už mě vidíš?

Přidat komentář
ajasin
dnes

Výborná nápaditá detektivka obsahující paralelu a další zajímavou teorii o Jacku Rozparovači. Pro milovníky žánru skvělá volba.

Andrea7272
22. listopadu

Za mě skvělé . Napínavé,zamotané,celkem drsné.Moje druhá kniha od této autorka a začíná mě bavit.Dávám plný počet a jdu na druhý díl :))

Jana38
13. listopadu

Napínavá detektivka,krátké kapitoly,trochu tajemna,náznak začínajícího vztahu , to vše nutí čtenáře číst dál.dokud nepřečte poslední stránku.Doporučuji.

MonikaV
05. listopadu

Tak to byla pecka! Dávám všechny hvězdy, co jsou možné plus jednu navíc.

TeaPeter
30. října

Kniha místy působila zmatečně, ale ve výsledku to byl dobře realizovaný zajímavý nápad. A že ti dva (čtenáři vědí) neskončili v posteli hned v prvním díle je obrovské plus. Tomuto klišé málokterý autor odolá.

Babo
29. října

Knihu jsem začala číst v tramvaji a když jsem byla asi u 70 stránky, tak jsem si řekla,že mě zase tak moc nebaví a začala číst jinou knihu.
Ta je ale příliš rozměrově výrazná,tak jsem se vrátila k této , kterou mám ve čtečce. Právě v místě kdy to bylo napínavé a tak se stalo,že jsem knihu dočetla. A teď mi došlo , že už jsem dlouho nečetla tak překombinovaný thriller . Moje chyba a umění autorky .
V každém případě se kniha čte docela dobře a když se čtenář nechá unášet dějem , tak asi dobrý .

MirkaProk
22. října

Tak tato kniha byla fakt skvělá a autorku zařazuji mezi mé oblíbené. Toto byla moje první kniha od této autorky a rozhodně nebyla poslední. Napsáno velmi čtivě a hlavně sympatičtí vyšetřovatelé. Nechybí napětí a překvapivé rozuzlení na konci. Určitě doporučuji k přečtení.

Lotka
13. října

Tak jsme se seznámili s hlavními hrdiny detektivní série a uvidíme, jak to s nimi bude dál, protože první díl se povedl, tak směle dál do Volavky.

1 ...