Labyrint říše rozumu

Labyrint říše rozumu https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54482/labyrint-rise-rozumu-54482.jpg 4 23 7

Kniha populárně naučným způsobem seznamuje čtenářskou veřejnost s široce rozvětvenou problematikou výzkumu lidského mozku.

Literatura naučná , Věda

Vydáno: , Práce

Robodlak
27.07.2023 5 z 5

Populárně-vědecká kniha o lidském mozku. Skvěle zpracovaná a s nádhernými ilustracemi Teodora Rotrekla. Dosud si v ní čas od času listuji.

Kedar68
07.07.2022 5 z 5

velmi zajimavé propojeni sci-fi a faktu. stale aktualni a poučné

Hobo
30.03.2021 4 z 5

S ohledem na dobu vydání jsem očekával větší zastaralost, leč není tomu tak; snad až v závěru při líčení budoucího rozvoje elektroniky jsem se trochu usmíval...
Kromě jiného mě zaujalo mnohem menší sovětské vlezdoprdelkování než bývá obvyklé v dnešním americkém vlezdoprdelkování. Zmínek o západních vědcích bylo možná i víc...

majík1
20.08.2016 5 z 5

Zajímavá kniha a mohlo by vyjít třeba i další vydání páč věda jde dopředu

pablovendat
16.11.2014 5 z 5

Pěkná kombinace Sci-Fi příběhu a faktu.

čef
20.02.2013 3 z 5

Kniha docela dost poplatná době vydání. V části odborné je to pochopitelně dáno aktuálním poznáním, jinak socialisticko sovětské vlezdoprdelkování, aby to mělo naději projít. Přetíženo ne zcela zajímavou povídkou a podivnými ilustracemi. Přesto zde lze ještě i dnes najít zajímavé pasáže.

Jack Bauer
07.03.2012 3 z 5

Naučná kniha o lidském mozku provázaná sci-fi povídkou, kterou můžete číst po částech k danému tématu nebo celou samostatně.