Kytky, stromy a můj muž

Kytky, stromy a můj muž je název nové knihy Andrey Vernerové. Příjemné, poklidné vyprávění o tom, co obnáší zahrada, pěstování květin a stromů, propojené s příběhy přátel hlavní hrdinky, je určeno všem, kteří se ve v letním čase chtějí potěšit a odpočinout si. Anna, starší rozvedená žena, koupila domek s velkou zahradou, plnou plevelů a náletových rostlin. Celý život prožila v Praze, celý život se věnovala své práci, a teď zjišťuje, že jsou i jiné hodnoty, pro které stojí za to žít. Začne budovat přírodní zahradu, svůj ráj na zemi. Pomocnicemi se stávají její přítelkyně, jejichž problémy a životní strasti Anna zná a mnohdy s nimi prožívá. I ona ale nakonec zjišťuje, že už nebude sama – nejen květiny a stromy se jí vedle její práce stanou potěchou, ale také její bývalý spolužák Michal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299237/kytky-stromy-a-muj-muz-pIb-299237.jpg 51
Romány, Literatura česká
Vydáno, Mare-Czech

Kniha Kytky, stromy a můj muž

Jaluna
06.02.2019

Nádherná kniha, dlouho jsem nic tak pěkného nečetla, konečně beletrie o lásce k zahradě a přírodě, no prostě celá já, úplně mi autorka mluví z duše. Pohlazení po zahradnické duši. Můj velký dík autorce

ivana02
21.11.2016

Dlouho jsem nečetla tak milou knihu... žádné akce, nervy, drama. Oddychové čtení, balzám na duši. A ještě jsem se dozvěděla plno zajímavostí o stromech, květinách a zahradách.

Milenky a hříšníci
Milenky a hříšníci