Kým nejde o život...

Kým nejde o život... https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130647/bmid_kym-nejde-o-zivot-Nxh-130647.jpg 4 8 5

Obľúbená prievidzská autorka ženských románov Lenka Gahérová prichádza so svojou piatou knihou, ktorá sa určite stane hrdou pokračovateľkou dobre predajného románu Čas nových nádejí či titulu Tiene minulosti. Už ste sa s ňou stretli? S mrchou, ktorá sa vám pletie do života, omotá ho pavučinami ohovárania, lží, výmyslov, nenávisti a žiarlivosti? Až máte pocit, že na svete neexistuje horšia krivda? Ak áno, potom iste viete, že tento citový upír z vás vysáva energiu a robí rošádu s vaším životom. Inak to nie je ani v prípade Soni a Alexa. Pre Soňu je to boj o život. Doslova. Život jej však prinesie omnoho trpkejšie príchute ako len ohováranie či intrigy. Ocitne sa na mieste, o ktorom dovtedy počula iba z rozprávania. Kladie si otázky, no odpovede neprichádzajú. Uvidí ešte niekedy svojho manžela a dvoch synov? Jediné, čo jej ostáva, je nádej, optimizmus a manželova láska. Stojí na začiatku dlhej cesty, na ktorej pochopí, že kým nejde o život...... celý text

Jajina564
20.11.2020 5 z 5

Krásné, dojemné, čtivě napsané

livana
24.04.2020 5 z 5

moc dobré čtení. Přečteno jedním dechem. I slza mi ukápla.

syskas
28.08.2016 5 z 5

Dobre napísané, rýchlo sa čítalo. Pekný príbeh, všade sa nájde nejaká zákerná mrcha, ktorá otravuje život všetkým okolo.

Ms.Iris
13.09.2015 4 z 5

Niektoré pasáže, resp. niektoré vety mi tam vadili a ma "rušili", ale téma bola perfektne spracovaná a pútavo napísaná :)

bookcase
09.05.2013 4 z 5

Přečteno za jeden večer, pro mě oddechovka s vážným tématem.

partnerské vztahy žárlivost romány pro ženy

Lenka Gahérová
slovenská, 1966
2015  90%Sen z modrého domu
2013  80%V pekle sa neplače
2009  77%Čas nových nádejí
2011  83%Kým nejde o život...
2010  70%Láskanie

Kniha Kým nejde o život... je v