Kyky ryký, dobrý den!

Kyky ryký, dobrý den!

Vzpomínáte si na pohádku O kohoutkovi a slepičce? Jak kohoutkovi v hrdélku uvízlo zrníčko a slepička ho nakonec zachránila? Kohoutek už nikdy nebyl lakomý. Se slepičkou se mají rádi, v noci spí ve stodole na bidýlku a přes den spolu hospodaří na dvorku. Kohoutek má krásně barevný ocásek a slepička je celá bílá. Všechny příběhy v téhle knížce jsou právě o nich a všechny začínají brzy ráno kohoutkovým zakokrháním. Přečtěte si, jak kohoutek vyhnal myši, jak hubnul, jak klovl lišku, jak zachránil tři životy či jak daroval slepičce oblázek. Na předsádkách najdete veselé společenské hry Kohoutku, zakokrhej! a Kuřátko, nezlob se!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26395/kykyryky-dobry-den-26395.jpg 52
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Knižní klub

Danafantom
03.08.2016

Je to ze života, a je to fakt dobře napsané. Tahle knížka nás (mě i 6 letého syna) moc bavila a hodně jsme se u ní nasmáli. Doporučuju :-)

bflm
28.01.2014

Krásná knížka o přátelství kohoutka a slepičky. Jednoduché a krátké příběh!! Tak akorát na čtením před spaním :-) Dokonce jsem se se synem u některých příběhů upřímně nasmála! :-)