Kyanid a Štěstí 2 - Zmrzlina a Smutek

Kyanid a Štěstí 2 - Zmrzlina a Smutek https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231354/bmid_kyanid-a-stesti-2-zmrzlina-a-smutek-231354.jpg 4 34 7

Kyanid a Štěstí je zpět! Tvůrci světoznámého webového komiksu věděli, stejně jako mnozí vězni, že Internet je ideálním místem pro neřestný a nevhodný obsah, takže když jejich první kniha zamořila domovy a zprznila mysl tisíců čtenářů na celém světě, jenom to rozšířilo jejich zorničky při myšlence na potenciál tohoto fenoménu.... celý text

Humor Komiksy
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Ice Cream & Sadness: Cyanide & Happiness Vol. 2 , 2010

Damonka12
31.01.2021 2 z 5

Tohle bylo stejně strašné jako první díl.

PastorMal13
13.01.2021 4 z 5

Se srovnání s předešlou knihou pokulhává, ale stejně stojí za to si ji přečíst

Skallarix
08.09.2019 5 z 5

O něco lepší, než předešlý svazek animovaného "šibeničního" humoru. Obávám se však, že kyanidově šťastní panáčci mají dny své největší slávy za sebou, navzdory tomu, že po stripech a komiksech následovala animovaná videa, pak počítačové hry... Ale i tak - jistě ještě pobaví nejen ty, kteří se k nim ještě nedostali.

Ayna
30.04.2019 4 z 5

Superčernej a superretardovanej humor. Škoda, že něco v češtině nevyzní.

LimedkaMikki
10.02.2016 3 z 5

Černý humor mám ráda. I ten lehce brutální. To všechno se tu vyskytuje. Přesto asi nebudu úplně cílová skupina, protože mě to nijak výrazně neoslovilo. Člověk si to přečte a to je asi tak všechno.

Kapis
27.04.2015 4 z 5

Asi to trochu trpí překladem, ale stejně jako u prvního dílu dostáváme velkou porci brutálního černého cynismu a pošlapání veškerých našich civilizačních hodnot. Kdo není uťáplý přizdisráčovský bigotní páprda, musí se u Kyanidu a Štěstí vždy dobře bavit.

Kakarinka
07.02.2015 5 z 5

Hromada černého humoru, nic pro citlivky! Opět Kyanid zabodoval. :-)

Autoři knihy

Matt Melvin