Vykoupení ohněm

Vykoupení ohněm https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231562/bmid_vykoupeni-ohnem-231562.jpg 4 457 71

Květy z půdy série

Třetí kniha monumentální pentalogie o zradě, pomstě a lásce. - Cathy a Chris žijí jako manželé, i když v nezákonném svazku. Společně vychovávají Joryho a Barta, syny z předchozích Catherininých vztahů, a malou adoptivní dcerku Cindy. Zdá se, že v jejich životě konečně zavládl mír, pohoda a štěstí, avšak jen do chvíle, kdy se do sousedního opuštěného domu nastěhují záhadní obyvatelé. Tajemná dáma v černém a její zlomyslný, intrikářský a úskočný komorník si zanedlouho získávají náklonnost mladšího Barta a probouzejí v něm ty nejtemnější stránky lidské povahy...... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

If There Be Thorns , 1981

knihamouder
16.09.2014 3 z 5

Předchozí díly mě zaujaly víc, ale i tento ve mě nechal silnou stopu. Kde se v malém hošíkovi bere tak velké zlo??

vikaa
19.02.2014 4 z 5

Řekla bych, že tenhle díl byl o poznání méně čtivý než předchozí dva. Dala bych tak 3 a 1/2 hvězdy, kdyby to šlo. Myslela jsem si, že už po dalším díle nesáhnu a dám si trochu pauzu, ale už jsem přečetla 2 kapitoly Setby minulosti, tak je to asi návykové:-)

monushka
15.08.2013 5 z 5

Myslím si, že všech pět dílů této ságy si budu hodně dlouho pamatovat.

paloma
22.05.2013 4 z 5

Z knihy mám stejný dojem jako Martina, která napsala velmi výstižně předchozí komentář. Kniha je daleko pochmurnější, depresivnější. Navíc se mi velmi nelíbí psychologické násilí na malém chlapci, který je už tak psychicky labilní.

MartinaF
04.05.2013 4 z 5

Před chvílí jsem knihu dočetla a jsem nerozhodnutá, jestli se mi má kniha líbit nebo ne. Čtivá byla, četla se jedním dechem, ale ten příběh...Děsivý a plný nenávisti malého kluka.

petrak
19.07.2012 3 z 5

Musím souhlasit ze Zuzvil ... tyto další díly už se mi moc nelíbily.

Zuzvil
04.07.2012 3 z 5

Třetí díl z pentalogie, stále u mě platí, že mě bavil a zaujal první díl a pak už to mělo sestupnou tendenci, prohluboval se pro mě pocit neuvěřitelnosti a přehnanosti. Přeskakovala jsem odstavce a některé části mi přišly až úsměvné. Přesto jsem měla jakousi potřebu knihu dočíst a dokončit i celou sérii. V tomto díle jsem se zase tzv. chytla. Děj měl zase nějakou pointu a řekneme úroveň. Nenávist by se dala označit jako hlavní slovo v této knížce.

princesse
12.06.2012 5 z 5

Výborný, jako předchozí dva díly. Doporučuji.

Marbulka
24.04.2012 5 z 5

Další užasný díl

Lenka 13
01.03.2012 5 z 5

Tento díl se mi také moc líbil, Cathy a Chris se setkávají se svojí matkou....

Alix
30.11.-0001 3 z 5

Třetí díl mi už připadá příliš překombinovaný.