Květiny z papíru

Jemné, veselé květiny z papíru rozzáří každou místnost a nikdy nezvadnou. Vytvořte si narcisy, hyacinty, kamélie, růže, klematisy, chryzantémy, lilie a jiné oblíbené květy. Zvládnete to bez předchozích zkušeností! Papírové květiny jsou velice osobité a mají v sobě kouzlo ruční práce. Materiál na jejich výrobu dostanete v každém obchodě s výtvarnými potřebami. Učím lidi, jak vytvořit z papíru jakoukoli květinu pod sluncem a sdílím tuto radost také se svými čtenáři. Upřímně doufám, že si výrobu květin užijete spolu se mnou, anebo ještě lépe, že se o tyto postupy podělíte s ostatními. A pokud budete mít to štěstí, že je budete vyrábět s malými dětmi, nechte je tvořit samotné. Potom jejich květiny vezměte, dejte je do krásné vázy a vystavte na důležitém místě, kde je může každý obdivovat. A možná jednoho dne, pokud bude mít to dítě štěstí, vykvete vaše povzbuzení do něčeho velkolepého - možná jednoho dne bude ten malý umělec sdílet svoji kreativitu s ostatními, jako to dělám já. Moje květina rozkvetla v broušené váze na krbové římse před mnoha, mnoha lety. Vaše květina začíná klíčit nyní. Vítejte do mé zahrady! Amanda Evanston Freund neboli broskvová teta...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/369548/kvetiny-z-papiru-Gtg-369548.jpg 51
Dům a byt, Hobby
Vydáno · Grada

Make in a Day: Paper Flowers · 2016

Kniha Květiny z papíru

TIP: Máte rádi Databázi knih?

hobby výtvarné techniky ruční práce umělecká výzdoba byt a dům - zařízení, vybavení

Autor knihy