Kenozoikum

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Od událostí z románu Kvazi uplynulo půl roku. Denis Simonov přijíždí do Petrohradu, hlavního města mrtvých, aby pomohl bývalému parťákovi Michailovi s vyšetřováním podivných, ničím nevyprovokovaných útoků kvazi na lidi. Křehká rovnováha, panující mezi živou a mrtvou částí lidstva, dostává trhliny a příměří, jehož se podařilo dosáhnout, je v ohrožení. Denis si uvědomuje, že musí viníka podivných událostí rychle najít. Tajemství, která během svého pátrání odhaluje, jsou však natolik temná, že ani veškeré jeho síly a schopnosti dost možná nebudou k vyřešení případu stačit... Sergej Lukjaněnko se vrací do světa románu Kvazi a znovu směle míchá literární žánry, proplétá časové linie a překvapuje své čtenáře novými, nečekanými zvraty....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/430249/kenozoikum-j8D-430249.jpg 4.37
Série

Kvazi 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Horory
Vydáno, Argo, Triton
Orig. název

Кайноzой, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Kenozoikum

Přidat komentář
JirkaTob
06. března

Kvazi mě zaujali. První díl nabídl něco nového a neotřelého. Tento díl má podobný drajv jako první a je v něm znát "typický Lukjaněnko".

Ládja
03. března

Komentář bude nejspíše obsahovat spoilery.
Nebýt těch flashbacků vešel by se příběh do větší novely, takto jsme se dozvěděli něco z minulosti a i vlastně z budoucnosti světa Kvazi. Je to opět Lukjaněnko jak ho mám rád. Dlouho nic nic a najednou je konec a čtenář se dozvěděl vše co potřeboval a zároveň ví, že by se rád dozvěděl více, ale zároveň si rád počká na další dílo, které bude v podobném duchu.
3,5* a půlhvězdy za skvělou obálku.
Těším se na další knihu od pana Spisovatele...

Doporučujeme

Konec hlídky
Konec hlídky
Pavučina
Pavučina
Hřbitovní tanec
Hřbitovní tanec
Černý dům
Černý dům