Kurz přežití

Kurz přežití https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503326/bmid_kurz-preziti-xmO-503326.jpg 4 7 4

Blackout, ekonomický kolaps, přírodní katastrofy nebo nová nakažlivá nemoc. Na všechno se dá připravit! Instruktor kurzů přežití Amar Ibrahim ví o chování v krizových situacích první i poslední. Nečekají vás žádné teoretické koncepty, ale ryze praktické tipy: od přežití v divočině během všech ročních období až po řešení nebezpečných situací v městské betonové džungli. Kdo je připraven, nebude překvapen – tyhle znalosti se budou hodit úplně každému.... celý text

McBerny
09.06.2023 1 z 5

Pokud potřebujete rady typu: když máte hlad, najezte sekdyž vedle vás hoří, utečte, je tato kniha ideální. Nemluvě už o politické agitce na závěr

Dandy1
18.05.2023 4 z 5

Pro toho kdo jezdil na vandry pod širák tam není nic nového. Kladně hodnotím seznamy pro KPZ, evakuační zavazadlo a lékárničku. Zážitky z kurzů mě fakt pobavily.

Martina1725
28.03.2023 5 z 5

Super kniha do každé domácnosti. Určitě si nemůžeme být jisti, kdy to budeme potřebovat. Uvažuji i o jejich kurzech. Skvělé napsaná, zajímavé, čtivé, poučné

ikul
08.03.2023 5 z 5

Klobouk dolů, tohle je velice zdařilý popis možných hrozeb pro současného člověka. Naše generace, která má to štěstí a žije svůj život bez válek, má pocit, že se nemůže nic stát. Ale když se podíváme na tragédie poslední doby v podobě povodní, tornád, covidu a blízkou válku na Ukrajině, měli bychom se asi zeptat: věděl bych si rady, kdyby se něco stalo?
Na spoustu otázek nám tahle kniha odpovídá a nutí nás zamyslet se, zda-li jsme připraveni přežít v případě nenadálé události.

přežití v přírodě

Amar Ibrahim