Tajemství kurtizány

Tajemství kurtizány https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86882/tajemstvi-kurtizany-86882.jpg 3 23 4

Kroniky kurtizány série

Když byla lady Louisa Kirklandová uvedena přede dvěma lety mezi londýnskou smetánku, zamilovala se do ďábelsky přitažlivého markýze z Duttonu. Zdá se jí, že je nejvyšší čas, aby markýz její lásku opětoval. Pak je tu ovšem také záležitost s rodinným perlovým náhrdelníkem, který nyní vlastní právě on. V obou případech jde o zapeklitou situaci, s níž Louisa potřebuje pomoct. Nemusí se dlouho rozmýšlet, koho o ni požádat – vždyť Sophii, hraběnce z Dalby, se nedávno podařilo mistrovsky zařídit námluvy a nadmíru výhodný sňatek vlastní dcery během pouhých několika dnů. Sophia jako bývalá kurtizána ráda souhlasí, že Louise pomůže získat rodinný šperk nazpět. Dobře ví, že markýz Dutton se o dívku ani v nejmenším nezajímá, zato ovšem zná jistého džentlmena, lorda Henryho Blakesleyho, o kterém to však neplatí. Když dva zmínění pánové uzavřou nepříliš čestnou sázku, Louisin osud i náhrdelník leží na vážkách. Sophia už však spřádá dokonalý plán…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Víkend

The Courtesan's Secret , 2008

jaja1989
11.12.2022 1 z 5

Hlavní hrdinku jsem nesnasela, byla hloupá a sobecká a Henryho si vůbec nezasloužila.
Jinak postavy a minulost byla zmatečná a bylo složité se v ní vyznat .

pavlinkaa
20.07.2016 1 z 5

Nemohu jinak než souhlasit s predchozimy komentáři.

xindl007
08.08.2015 1 z 5

Měla jsem si napřed přečíst předchozí recenzi, než jsem se do knihy pustila. Opravdu to bylo utrpení, četla jsem každou třetí stranu a nepochopila ani pointu. Určitě nedoporučuju.

willovw
25.06.2013 1 z 5

knížka plná zbytečných, nic neříkajících rozhovorů a všechno rádoby řídí bývalá kurtizána....nedoporučuji ke čtení, jsem na sebe hrdá že jsem to zvládla dočíst

Anglie 19. století tajemství historické romance

Claudia Dain