Kuře Napipi a jeho přátelé

Ondřeje Sekoru není třeba čtenářům představovat - všichni znají jeho Ferdu Mravence, Brouka Pytlíka, Berušku a další hrdiny obrázkových knížek, mezi než patří i podnikavé Kuře Napipi. V knížce na malé čtenáře čeká veselé vyprávění o dětech a zvířátkách, obrázkové seriály, řada hádanek a kvizů. Určeno dětem od pěti let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191356/big_kure-napipi-a-jeho-pratele-2k3-191356.JPG 4.4138

Kniha Kuře Napipi a jeho přátelé

Doubravka1975
13.09.2020

Další oblíbená postavička ze Sekorovy tvorby, akční Kuře Napipi

m_martina
04.06.2020

U této knihy se dobře bavily nejen moje děti, ale předčítala jsem ji už i vnučkám. A ty byly také nadšené.

MOu598
07.08.2019

Četla jsem znovu po letech. Dřív se mi moc nelíbilo, nyní ano.
Barevné, veselé, dětské, s ručitým vtipem.
Mám ale obavy, že dnešní děti (i kuřata) jsou už hodně jinde.

Petrstik
07.01.2018

Jedna z mých prvních knížek, tehdy mě nejvíce zaujaly sice asi ilustrace, ale teď musím uznat, že vyprávění také není špatné a celkem vtipné :-).

Taťka Hraboš
29.08.2017

Pro mě trochu slabší kousek ze Sekorových knih. Navzdory názvu tu kuře Napipi hraje jen okrajovou roli a, což mi hlavně vadilo, knize chybí nějaký nosný příběh. Je to spíše jen sbírka vzájemně nepříliš souvisejících příhod dětí a kuřete, prokládaná jakýmisi (byť pěknými) minikomiksy, básničkami, hádankami a rébusy.

HYPNOS88
18.07.2017

Kuře Napipi!! I ve svých skoro 30 letech se stále směju jen tomu jménu :D Napipi ... to je masakr :D Celá kniha je skvělá. Jako malí caparti jsme listovali v knížkách pana Sekory s velkou oblibou.

Lucissia
01.08.2016

Nádhera, klasika mého dětství, příběhy si pamatuji i z gramofonové desky. Teď jsem ji dočetla synovi a také se mu to moc líbilo, pořád se na něco ptal a se zájmem si prohlížel ilustrace. Pan Sekora je prostě třída. :-)

Briv
10.01.2016

Mě se moc líbila, kuře Napipi bylo mazané a se spoustou věcí si dokázalo poradit, fandila jsem mu. Někdy mě tam štvala parta dětí, třeba když prasátku chtěly kulmou natočit rovný ocásek, nebo když dělaly zoo. Taky bych jim dala co proto, jako jejich maminka:)