Kuráž a dobré srdce - Sbírka pohádek

Kuráž a dobré srdce - Sbírka pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480542/bmid_princezna-kuraz-a-dobre-srdce-sbirk-lOU-480542.jpg 5 5 3

Přečtěte si půvabné příběhy o odhodlané Ariel, neohrožené Vaianě, statečné Mulan, hravé a zvídavé Locice, sebevědomé Jasmíně, vlídné a laskavé Růžence, hrdé Pocahontas a pracovité Tianě. Všechny naslouchají hlasu svého srdce, jsou otevřené novým dobrodružstvím, plní si sny, pomáhají těm, kteří to potřebují, mají odvahu jít vlastní cestou a nebojí se být své. Takové jsou Disney princezny. Taková můžeš být i ty!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Princess Tales of Courage and Kindness

Konfu97
02.01.2023 5 z 5

Opět krásné příběhy oblíbených princezen a hrdinek z našich oblíbených pohádek. :) Samotnou mě příběhy velmi baví, zatím je dceři předčítám, ale už se těším až si je budeme číst jednou spolu. :)

jaja1989
30.01.2022 5 z 5

Oblíbené princezny a jejich nové pribehy.
Hezky napsané a nakreslené.
Prostě super

Sabča92
14.12.2021 4 z 5

Opět další dech beroucí ilustrace z pera slavného Disneyho. Děti si přijdou na své a pokud zrovna nebudou poslouchat příběh, budou knihou nadšeně listovat. Kuráž a dobré srdce je nejnovější sbírka z řady Disney Princezny a obsahuje osm příběhů s osmi hrdinkami. Tato sbírka přináší nové pohádky známých hrdinek, které přinášejí i dávku ponaučení. Poukazují na to, co mají společné - tedy na Kuráž a dobré srdce. Ukažte vašim holčičkám, že i ony mohou být princeznami!