Kulka

Kulka https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298379/bmid_kulka-bVL-298379.jpg 4 956 278

Když profesorku francouzské literatury Caroline začne pobolívat zápěstí, ani v tom nejdivočejším snu by ji nenapadlo, že preventivní magnetické rezonance odhalí kulku v oblasti krčních obratlů… Šokovaná Caroline se následně dozvídá, že je adoptovaná, protože její biologické rodiče zastřelili v Atlantě, když jí byly tři roky. Ona sama byla postřelena také, ale přežila. Pachatel nebyl nikdy dopaden. Caroline tedy vyhledá novináře, který o vraždě kdysi psal. Ten jí navrhne, že s ní udělá interview, což by mohlo přitáhnout pozornost veřejnosti, aby se o své minulosti mohla dozvědět více. A opravdu, Caroline se začínají ozývat pamětníci – bývalí sousedé, policista, jež případ vyšetřoval či otcův kamarád. Jenomže i vrazi čtou noviny…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Bullet , 2015

Chmelda1975
15.01.2019 4 z 5

Moc se mi líbila,dobře se četla,doporučuji :)

kika 13
06.01.2019 3 z 5

Konec mě opravdu nijak nepřekvapil.Román se mi četl docela pohodově.

LucillaPeters
05.01.2019 2 z 5

Nějak si nejsem jistá, co si o tom myslet. Děj sice "odsejpá", ale když je vám hlavní postava nesympatická až hrůza a vlastně vás nezajímá, je to těžké. Do čtení jsem se občas musela nutit, jistá originalita zápletky se dostavila, ale kniha mi neutkvěla. Znovu po ní už nesáhnu.

Petruse21
05.01.2019 2 z 5

Neuvěřitelné chování postav, neuvěřitelné vyústění děje a do toho Caroline, která je hloupá jako tágo... Pro mě zklamání.

worstway
02.01.2019 3 z 5

Zápletka zajímavá, ale nakonec celkem průměrná knížka na dvě odpoledne. Ale proč ne, četla se dobře, znovu bych po ní ale spíš nesáhla.

Medunka22
15.12.2018 5 z 5

Kniha byla čtivá a napínavá, jen ten konec byl trochu přitažený za vlasy.

138
03.12.2018 4 z 5

Kniha sama o sobě mě překvapila. Z nudné, obyčejné knihy se vyklubala zajímavá a hlavně stále nekončící kniha, ke které jsem si každý den ráda sedla.A proto dávám čtyři z pěti hvězd.

Hvězdinka
23.11.2018 2 z 5

Neurazi, nenadchne.

Maevie
16.11.2018 3 z 5

Příjemné překvapení od knížky, kterou bych nebýt slevové akce naprosto minula. Zajímavá zápletka a svižný děj v krátkých kapitolách jsou jak dělané pro víkendový odpočinek. Hledá-li někdo oddychovou knížku, u které se zabaví, tak tady nemůže sáhnout vedle.

Flexa
13.11.2018 3 z 5

Kulka je takový průměr. Jsem nějak nejednotný v tom co si o ní mám myslet. Přemýšlel jsem i o dvou hvězdičkách. 55%

Lenka8418
29.10.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila. Zajímavý příběh, který mě vtáhl do děje a i dobře vymyšlený, napsaný konec. Doporučuji

mourek-veronika
21.10.2018 4 z 5

Od této knížky jsem neměla příliš velká očekávání, takže mě velmi příjemně překvapila. Stránky při čtení hezky ubíhají a vy si ani nevšimnete, že se blížíte ke konci. Není tam přespříliš akčních scén, díky čemuž příběh působí realisticky a vy uvěříte, že se opravdu mohl někdy stát (knížka ale na skutečných událostech založená není). Nečekejte tedy nějaký mrazivý thriller, kde se to jen hemží mrtvolami a scénami v temných uličkách, ale to by se k příběhu ani nehodilo. U knížky si můžete odpočinout nebo se naopak plně pohroužit do pátrání.

Jediné, u čeho si nejsem úplně jistá s hodnocením, je to, co udělá Caroline ke konci. Pořád nad tím musím přemýšlet a nemůžu se rozhodnout, jestli udělala správné nebo špatné rozhodnutí. Chápu totiž obě strany a nevím, ke které se přiklonit.

A ještě jedna rada pro ty, kteří se na Kulku teprve chystají. Nečtěte si anotaci. Prozradila by vám toho opravdu hodně a vy byste si čtení a počáteční zvraty moc neužili.

rulen
13.10.2018 3 z 5

Napinave, ale konec hodne slaby.

LittleK
10.10.2018 4 z 5

Zpočátku mě kniha neupoutala natolik, abych se k ní musela bezpodmínečně vracet v každé volné chvíli jako u jiných titulů, ale poté děj nabral na dynamičnosti a kniha se četla v podstatě sama. Ani já konec takový nečekala a jsem s ním spokojená jen napůl. Není to však kniha, od které bych odrazovala. Pokud nehledáte maximální napětí, které vám vyrazí dech, pak knihu mohu bez problémů doporučit.

martinka07
08.10.2018 5 z 5

Knížka se četla sama. Zajímavý příběh a pro mě nečekaný konec. Víc takových, prosím.

nada3314
04.10.2018 5 z 5

Wau to byla jízda, přečteno za jeden den :-) Knihu jsem si koupila v akci v Luxoru- black friday za 39 Kč a jsem z ní úplně nadšená! Kdo ještě váhá, ať to nedělá a knihu si přečte ;-)

Dajine
30.09.2018 5 z 5

Napínavé, přečteno za jednu sobotu. Konec se dá vytušit už během druhé poloviny příběhu.

márčina
24.09.2018 4 z 5

Kniha se mi četla hezky, ke konci už jsem měla tip na vraha a povedlo se. :) každopádně jinak kniha předvídatelná není. Doporučuji. :)

Anna27
05.08.2018 5 z 5

Do posledni chvile nevite, kdo je vrah. Napinave, skvele napsane. Jedna z mych oblibenych knih.

Sara.B
06.07.2018 5 z 5

Kniha je skvělá! A stojí za přečtení. Přečetla jsem ji za 4 dny a skoro jsem ji nepustila z rukou! V té knize nechybí skoro vůbec nic, najdete v ni romantickou zápletku, krimi, psycho, rodinné vztahy.... prostě všechno na co si jen vzpomenete. Kdyby měla autorka další knihy, tak už by byly u mě doma :D