Kuchařka ze Svatojánu - zdraví z kuchyně

Nová dávka zdravých receptů pro všechny milovníky dobrého jídla Říká se, že ne každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá. Pokud připustíme, že veškerý hmotný i nehmotný svět je pouze různá forma energie, musíme zákonitě dojít k tomu, že energií je i to, co sníme a vypijeme. Je moc dobře, že začínáme přemýšlet o našem jídle i v tomto kontextu. Naše vlastní zdraví by ale mělo být jen jedním z hledisek, skrze které posuzujeme naši potravu. Měli bychom si uvědomit, co naše nenasytnost způsobuje nejen nám samým, ale i okolnímu světu jako celku. Všichni jsme na jedné lodi a ta loď se jmenuje Země....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308548/kucharka-ze-svatojanu-zdravi-z-kuch-egQ-308548.jpg 4.732
Kuchařky
Vydáno:, Motto

Kniha Kuchařka ze Svatojánu - zdraví z kuchyně

zelena_zabicka

pro vegany je tato kuchařka asi super, pro všehostrávníka obsahuje přece jen až moc surovin, které doma běžně nemám a nekupuji. Moc se mi ale líbila kapitola o polévkách, ty některé určitě zkusím. Celkově se mi pojetí této kuchařky líbí a chci si prohlédnout ještě i 1. a 2. díl.

Metroušek
23.02.2017

Ňam, ňam, ňam!!!

Juici
01.02.2017

Moc pěkně napsaná, příjemná a chutná kuchařka proložená krásnými texty :-)

kaca82
01.12.2016

knížka je super,recepty vychází,jsou jednoduché a rychle takze pro každodenní vaření,většina veganu ma používané suroviny běžně doma nebo alespoň vi,kde je sehnat. a navic ocenuji postup evy francove bliz k veganstvi a upozotneni v knizce na realitu mlecneho prumyslu..

vegetariánství

Eva Francová