Kuchařka pro čarodějky

Kuchařka pro čarodějky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121615/kucharka-pro-carodejky-121615.jpg 4 4 2

Víte třeba, že bazalka, heřmánek, kopr, ibišek, levandule, ale i fazole nebo hrách přinášejí lásku? Recepty na bylinné koupele, čaje, aperitivy, ale také polévky, hlavní jídla a čarodějnické nápoje jsou zde jen pro inspiraci, protože každá čarodějka může obyčejné jídlo proměnit bylinami v jídlo kouzelné. Pomůže k lásce, ke štěstí, úspěchu i zdraví. A až si budete chtít od vaření odpočinout a pobavit se, nabízí kniha několik příběhů osobitě zachycujících osudy žen.... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Motto

Atanone
12.05.2017 5 z 5

Podle mě všechny naše babičky byly čarodějky..a většina z nich i světice.
Ono s tou magií je to tak,že všechny cesty vedou do Říma a je vcelku jedno,jestli děláte čárymáry- ať už s návodem,či bez něj-důležitá je hlava.
Kuchařka je kouzelná a opět jsem se pobavila. Paní Košanová má humor a nadhled. Zatím druhá knížka,co jsem od ní četla a opět spokojenost.
Bylinky v kuchyni používám-i ty "vstavačové",ale jen bylinky nestačí,chce to stále "foukat do uhlíků" aby doutnaly a každý plamínek hezky opečovávat.

superrodina
14.05.2012 3 z 5

Je to nejen kuchařka, ale jsou tam i příběhy a pak návody, jak má správná čarodějka postupovat. Možná se to bude zdát někomu trochu "zastaralé", zejména feministicky založeným ženám, neboť úlohou ženy je být vždy krásná, neodolatelná a okouzlující. To samé se nevyžaduje od muže. Nicméně různé recepty a lektvary jsou velmi zajímavé a vcelku to je zábavné čtení.

Marcela Košanová
česká, 1952 - 2019
2002  67%Čarodějnický slabikář
2009  71%Čarodějnický kalendář
2008  94%Magická padesátka
2008  89%Kateřina v zemi Ásů
2012  80%Kuchařka pro čarodějky

Kniha Kuchařka pro čarodějky je v