Kuchařka naší vesnice

Rozsáhlá kuchařka zabývající se polévkami, zavářky, omáčkami, masem, mlékem, vejci, moučníky a řadou jiných potravin.

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84729/kucharka-nasi-vesnice-E5Q-84729.jpg 4.837
Literatura česká, Kuchařky
Vydáno:, SZN - Státní zemědělské nakladatelství

Kniha Kuchařka naší vesnice

V této obsáhlé publikaci jsou srozumitelné recepty ze stále dostupných ingrediencí, a které pochopí i úplný začátečník. Třeba takové lívance (str.433), ty nemají konkurenci a u nás doma se po nich vždy jen zapráší. Tuto kuchařku jsem podědila po manželově babičce, mám ji už pětadvacet let a stále na ni nedám dopustit. Je to takový knižní klenot mezi všemi těmi moderními kuchařkami, které mám. Za mě bezkonkurenčně plný počet*.

Monike
10.10.2018

Kniha po me babicce se skvelymi recepty☺

Marketka-ketka
31.07.2018

po nákupu několika desítek kuchařek používám prakticky jen tuto skoro na vše plus několik málo dalších receptů. opravdu léty osvědčená.

JancaMia
13.07.2018

stálice :)

assilem
19.02.2018

K sth12 - někde jsem četla, že : ...dietetika je zajímavý obor, který se neustále mění. Nejzajímavější je to, že vždy pomáhá... Tuto knihu jsem si koupila počátkem 70. let v době studia na Střední škole společného stravování. Trochu nám ji tehdy vnutili, ale nelituji. Je velmi všestranná, nejen pro vaření, ale i k práci se surovinami, řeší speciální stravování a pod.

ddkk
14.11.2017

Klasika všech klasik. Nejlepší pomocník i pro úplné začátečníky. Mám dodnes jedno staré vydání, nedávno jsem obohatila knihovničky o novější své dceři a snaše...výtečná kniha do každé kuchyně!

sth12
08.09.2016

její rady, týkající se léčebných diet (bohužel jsou jen ve starších vydáních) jsou k nezaplacení, mně osobně velmi pomohly překonat první tři měsíce po operaci žlučníku

reader.007
08.07.2016

Je v ní i recept jak vařit vajíčka naměkko/natvrdo/nahniličko. Co lepšího můžete chtít :-)

kuchařky národní jídla česká kuchyně

Autoři knihy

Marie Hrubá