Kuchařka kačera Donalda

Kuchařka kačera Donalda https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109774/bmid_kucharka-kacera-donalda-8kj-109774.jpg 5 88 21

Recepty pro dětské kuchaře, doplněno obrázky s kačerem Donaldem. Naučíme se: předkrmy, teplá jídla, sendvič a koláč na rodinný piknik, saláty, dezerty, pamlsky, narozeninové pochoutky, nápoje a zúčastníme se "hodiny" pečení s paní Sovou.

Naďa2411
27.01.2024 5 z 5

S touto kuchařkou peču už dlouhá léta. Spokojenost a věrnost každý rok hlavně o vánocích.

Ossobuco_TU
27.06.2022 4 z 5

Čtvtou hvězdičku dávám z nostalgie, byla to má první kuchařka. Na poctivé tři hvězdy však je, pudink z ní dělám dodnes.

Hoshi
23.01.2022 4 z 5

Jedna z prvních kuchařek, se kterou jsem se seznámila. A za ta léta, co jí mám, jsem si jí tisíckrát prohlížela, protože ty ilustrace jsou úžasné, ale nikdy jsem z toho nic neuvařila. Možná je čas to napravit :)

Calinda
06.05.2021 5 z 5

Měla jsem ji jako dítě a pamatuji si, že i pár receptů jsem ukuchtila :-)

grizlinka
16.02.2021 5 z 5

Milovala jsem tuhle kuchařku jako dítě, dodnes ji ještě máme :) vánoce bez kačerových kuliček nejsou ono :D

Angiee88
22.08.2020 5 z 5

Moje a segry oblibena dětská kuchařka :) jako malé jsme v ní vždy rady listovali ;)

Lucinecka761
13.08.2020 5 z 5

Sháním tuto kuchařku, v dětství byla nejlepsi

Leontyna79
04.02.2020 5 z 5

Skvělá kuchařka z mého mládí. Skvěle ilustrovaná a nezapomenutelná. Doporučuji začínajícím kuchtíkům :-)

ZUZA20118
24.08.2019 5 z 5

Recepty jsou použitelné a nejvíc mi chutnají palačinky.

Lucif
23.02.2019 3 z 5

Některé recepty jsou použitelné :-). Dostala jsem ji jako malá a zatím jsem se k ní neměla potřebu vracet, ale byla s ní legrace

danny_21
08.08.2018 4 z 5

I pro mě, stejně jako pro většinu hodnotitelů, tohle byla první kuchařka podle které jsem se snažil tvořil první kulinářské výtvory, samozřejmě se střídavými úspěchy - nejvíc úspěchů jsem u rodičů získal s pomazánkami a obloženými žemlemi - 80 %

los
08.06.2018 3 z 5

to vyšlo po revoluci...

ach ta nostalgie, když jsem v babiččiný troubě zapejkal chleba s kečupem a říkal tomu pizza!

Usignolo
17.11.2017 5 z 5

Ano, přesně, jak tady čtu- první kuchařka a poklad dětství. Připadala jsem si hrozně důležitě, když jsem v ní jen listovala, natož podle ní "vařila."

Linduska16
06.08.2017 5 z 5

Nejmilejší kniha, když mi bylo deset.....:-)

Eorin
24.05.2017 5 z 5

Nejoblíbenější kuchařka u nás doma, když jsme byly se sestrou malé. Pořád jsme z toho chtěly něco vařit a bylo nám jedno, že bychom také měly něco sníst od minule :) Skvělé recepty, jednoduché a přehledné a navíc ty ilustrace! Pro mé malé já to byl prostě skvost.

MarekG
17.07.2015 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha pro malé kuchaře.Palačinky snů připravujeme velmi často.Většina receptů se nám povedla na jedničku.

Iva B.
31.05.2015 5 z 5

Moje první kuchařka! Také si pamatuju své první vaření, byly to horolezecké sušenky a dopadly na jedničku :-D. Pořád ji mám doma, ikdyž trošku v salátovém vydaní.

Luccy78
30.04.2015 5 z 5

Úplně skvělá pomůcka pro malé kuchaře a kuchařinky :-) Už ani nevím, v kolika letech jsem ji dostala, ale mám ji dodnes a recept na palačinky snů je i u nás stále využívaný :-)

MarieAnnaSarah
14.01.2014 5 z 5

Jee, na co všechno zde nenarazím. Tato knížečka byla mou úplně první kuchařkou. Dodnes si pamatuji jak jsem jako špunt zkoušela jednotlivé recepty, které mnohdy dopadly neslavně a po mé snaze naučit se kuchařskému umění zůstávala namísto vybraných lahůdek jen hora nádobí. Pro vaření chtivé dítka je dokonalá :)

čohynka
12.12.2012 5 z 5

Super kuchařka, super recepty, srozumitelně popsáno a pro malé kuchaře celkem nenáročné. Některé recepty používám dodnes, hlavně palačinky snů :)