Kubula a Kuba Kubikula

Koupit

Veselé příhody medvědáře Kuby Kubikuly, jeho medvěda Kubuly a podivného medvědího strašidla Barbuchy na jejich toulkách světem. Roztomilý příběh medvědáře a medvěda patří již mezi klasiku české literatury pro děti. Ani po letech od svého prvního vydání neztratil nic ze svého kouzla, osobitosti a vtipu, a tak by neměl chybět v žádné dětské knihovničce. Připomeňme si jen, že vypráví o medvědáři Kubovi Kubikulovi a jeho nezbedném medvědovi Kubulovi, se kterým se toulal po světě a kterého strašil strašidlem Barbuchou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352302/kubula-a-kuba-kubikula-yGE-352302.jpg 4.3386
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Kubula a Kuba Kubikula

stoun25

Rád čtu svým dětem knihy, které jsem jako malý měl tak rád. Je krásné vidět jak se jim také líbí.

Olous1

Opět krásná kniha mého dětství.

lynxir

Láskyplné pohlazení, leč ne každý si ho zaslouží…

klara3838

Bohužel pro nás také zklamání. Dcerce vadily názvy vesnic a já jsem zas měla problém vysvětlit jí význam některých slov, sama jsem nevěděla, co znamenají a že jich tam bylo docela dost. Jinak ilustrace jsou krásné

HancaB82

Zajímavý příběh. Ovšem říkám si, jak se asi čte knížka dětem a jak se jim líbí. Malým dětem bych asi knížku nedoporučila. Mně osobně se knížka četla hůře. Styl jazyka mi moc nevyhovoval. Až budou dávat večerníček, tak se na něj, ale podívám. Na knížce se mi jinak moc líbily ilustrace.

Hani77

Jako dítě bych této knize dala asi jen 3*, vůbec mě nezaujala. Před několika málo lety jsem ji četla svým dcerám a viděla jsem ji úplně jinak: roztomilý Kubula i strašidýlko Barbucha se mi moc líbili a dcery to taky bavilo. Určitě si zaslouží plný počet bodů :-).

Péťa1950
09.11.2018

Milá knížka pro nejmenší, děti se nemusí strašidýlka bát, je to naopak. A veselé,hezké ilustrace.

Tebby
21.09.2018