Krysáci

Krysáci https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199271/krysaci-E1d-199271.jpg 5 220 55

Večerníček série

Krysáci série

1. díl

Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žili dva krysáci – Hubert a Hodan – a sádrový trpaslík Ludvík. Bydleli v útulných zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač. Žili klidně a spokojeně až do chvíle, kdy se na smetišti objevil potkan Eda – dobrodruh z Prahy, který všude byl, všechno viděl a všemu rozumí a hlavně nesnáší klid a nudu. Jste zvědaví, jaká dobrodružství zažila čtveřice sympatických kamarádů? Otevřete knížku a čtěte! A vy, kdo ty napínavé i legrační příhody znáte z televizního večerníčku, si je třeba rádi zopakujete. Ať vás čtení pobaví stejně, jako vás pobavil večerníček!... celý text

martinkaLLL
11.12.2016 5 z 5

Nevěřila jsem, že by to bylo tak dobré. Mile mně to překvapilo. Jsem ráda, že jsme si je koupili.

Zlobidlotedy
21.10.2016 5 z 5

Knížka je lepší než večerníček v televizi.Užasné příběhy plné humoru ...

zichisek
18.08.2016 5 z 5

Knihu jsem četla jak dětem doma, tak dětem ve školce při spinkání. Čte se to dobře i dospělému, je vtipná a příběhy jsou veselé.

Pařížanka
20.04.2016

Když jsem jednou viděla večerníček Krysáci, moc mě nezaujal....knížku jsme dostali a je opravdu krásná, příběhy zábavné, a i když je čtu večer synovi, sama se vždy těším na každou další kapitolu!

Kíťovec
10.04.2016 5 z 5

Je to nádherná knížka plná humoru a vtipných pasáží. S dětmi jsme při ní strávili nejeden báječný večer ... a už se chystáme na druhý díl.

Liliana2006
03.04.2016 5 z 5

četla jsem ji mím mladším sestrám před spaním.
ano říkala jsem si že to bude nezáživné čtení ale nakonec se mi knížka dost líbila...
tuto knížku bych doporučovala holkám i klukům do 10 let..
krásné

Zuzu23
07.01.2016 5 z 5

Dobrá knížka :)

Milla
03.10.2015 5 z 5

Na vecernicek jsem nekoukala, ale knizka je bezvadna s krasnymi ilustracemi.

šištička
19.09.2015 5 z 5

Knížka pro menší ale moc krásná.

Legáček
08.07.2015 5 z 5

Ty obrásky jsou skvělí chválím ilustrátora.A Jiří žáčka taky,za úžasnou knihu s kterou jsem strávil hodně času.

Dormar
10.01.2015 5 z 5

Krysáky miluju jako večerníček a teď už ani jako knihu.

Laguna2006
14.08.2013 5 z 5

Čteme to s dcerou před sponím a moc se nám to líbí. Snažím se měnit hlasy, ale nemám na večerníček, který je, jak píše kolega, třešničkou na dortu :)

tyzik.cejka
20.04.2013

opravdu originální kopie originálního večerníčka navíc se mi velmi líbí obrázky ty jsem viděl ve Šiflík a Šuflík a bylo to dkonalé

iti
29.10.2012 5 z 5

Souhlasím s bookcase, úžasné příběhy.

bookcase
26.08.2011 5 z 5

Bájo!!! Četli jsme před spaním se synem a řehtali se u toho jako koně. Večerníčkovi Krysáci jsou třešinkou na dortu, už pro to hlasové ztvárnění.