Kryon 5 - Cesta domů

Kryon 5 - Cesta domů https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328663/bmid_kryon-5-cesta-domu-4vw-328663.jpg 5 9 4

Obsah: 1. Michael Thomas 2. Vize 3. Příprava (Cesta začíná) 4. První dům 5. Druhý dům 6. Velká bouře 7. Třetí dům 8. Čtvrtý dům 9. Pátý dům 10. Šestý dům 11. Sedmý dům 12. Dveřmi Domů

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , WIKINA

The Journey Home (Kryon #5) , 1997

kusma
02.12.2023

Nevím, jak knihu hodnotit. Něco mě oslovilo, něco rozčilovalo, občas jsem žasla, jindy se nudila. Poselství knihy asi každý pojme jinak, záleží, kde se zrovna nachází. Budu o ní přemýšlet a nebudu hodnotit hvězdičkami.

DYRKA98
23.08.2023 5 z 5

NÁDHERNÁ KNIHA!!!

Iva2911
09.02.2022 5 z 5

Báječná kniha. Krásná cesta. Život a jeho nádherné příležitosti. Doporučuji.

Marie
24.01.2018 5 z 5

Vřele doporučuji. Omlouvám se, ale někdy cizí slova seděla víc než více české ekvivalenty. Přesto je to skvělá kniha, kterou bych doporučila každému, kdo se snaží pochopit smysl života, nebo prostě ví, že musí být něco víc - bez ohledu na to, zda je zkušený esoterik nebo je pro něj duchovní svět zcela neznámá oblast. Toto je společně se 4. knihou výjimka v řadě. Ostatní jsou psány formou učení, ale Cesta domů je psána jako příběh Michaela Thomase - muže, který vlastně ani nemá pořádný život - je nespokojený v práci, nic ho netěší, vztahy už vzdal... a pak se jednoho dne setká v nemocnici s andělem a rozhodne se vydat na tajuplnou cestu záhadnou zemí plnou andělů. A zde pochopí, o čem vlastně život je, proč se mu dějí některé věci a jak to všechno změnit... Četla jsem ji 5x a stejně pokaždé místy pláču a místy se směju. Jen autor není dvojice "Lee - Carroll", kteří napsali knihy Černá labuť vzlétá a spol. Toto je muž jménem Lee Carroll. Od něj vyšlo v Čechách 14 Kryonových knih a dvě knihy o Indigových dětech (3. vydáme v průběhu tohoto roku).

Carroll Lee - Kryon
americká, 1944