Mrazivé hříchy

V řece pod městečkem Grace se začínají objevovat mrtvoly. Jejich těla jsou navenek neporušená, ale všechny kosti jsou rozdrcené na prášek. Agent FBI Bishop tuší, že za neobvyklými zločiny stojí psychopatický vůdce sekty Církev věčného zatracení, avšak nemá sebemenší důkaz. Proto se senzibilka Tessa vydává za bohatou vdovu a jako nástraha se vypraví do jámy lvové....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33156/mrazive-hrichy-33156.jpg 4.245

Noah Bishop, agent FBI (11.)

Blood Sins (2009)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress

Laf
31.05.2014

Další dobré čtení od této autorky. Pořád se něco děje, takže je těžké se odtrhnout od čtení :)

moonchild
28.02.2014

Knihu jsem měla přečtenou za dva dny.Nemohla jsem se dočkat konce.

Lusa
12.09.2013

Opravdu napínavý příběh, od začátku až do konce, zatím je tohle asi ta nejlepší trilogie od Hooper. Po přečtení této knihy, by mě ani ve snu nenapadlo vstoupit do nějaké sekty.
Přesně souhlasím s obálkou, ta se fakt nepovedla.

Věro
24.01.2013

Ta obálka opravdu nemá s knihou nic společného, ale kdo má rád okultismus a paranormály, tak ten si příjde na své. A dokonce je to i čtivé.

deedulka
24.12.2012

Příběh byl napínavý s prvky hororu. Jen nechápu, který ňouma vymýšlel tu obálku na knihu. Fakt neskutečné, jak z napínavého hororovo-detektivního příběhu udělají erotický román.