Mrazivé hříchy

Mrazivé hříchy https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33156/bmid_mrazive-hrichy-nWd-33156.jpg 4 73 11

Noah Bishop, agent FBI série

V řece pod městečkem Grace se začínají objevovat mrtvoly. Jejich těla jsou navenek neporušená, ale všechny kosti jsou rozdrcené na prášek. Agent FBI Bishop tuší, že za neobvyklými zločiny stojí psychopatický vůdce sekty Církev věčného zatracení, avšak nemá sebemenší důkaz. Proto se senzibilka Tessa vydává za bohatou vdovu a jako nástraha se vypraví do jámy lvové.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Blood Sins , 2009

petraj30
01.08.2022 3 z 5

Všechno už bylo řečeno pode mnou.
Podle té "žhavé obálky" bych si myslela, kdoví co, ale tady neproběhla ani obyčejná pusa. Čtení o sektě mě trochu odpuzovalo, ale dalo se to zvládnout, hlavně s pevným Bishopovým týmem. Konec byl pro mě až nepochopitelný, odehrálo se tu moc náhod najednou a taky jejich nesmrtelnost mi už přijde lehce okoukaná.
Bylo to opravdu dobré čtení, ale při některých situacích jsem kroutila hlavou usmívala se

jarkaska
19.02.2022 4 z 5

Opět zajímavý příběh, i když sekty moc nemusím. Jinak se kniha četla velmi dobře. Čekala jsem, jak to dopadne.

petulik330
15.01.2021 5 z 5

Podle mě je tento díl lepší než ten předcházející. Kniha obsahovala pro mě akorát dost napětí i kriminální zápletky.
S každou další stranou jsem čekala na to, jak se bude děj dále vyvíjet.

kolacky
20.08.2020 4 z 5

Proč se překladatel neseznámil s prací své předchůdkyně? Proč najednou Haven místo Útočiště? Ach jo...

cukrovka
13.08.2020 5 z 5

Zajímavý a napínavý příběh až s příměsí hororu. Tentokrát nás autorka zavedla mezi lidi kteří propadli vlivu sekty a samozřejmě nemůžou chybět ani paranormální jevy.
Souhlasím s ostatními komentáři, že obálka se ke knížce moc nehodí.

hana4834
09.04.2020 2 z 5

Nejslabší díl této trilogie

Laf
31.05.2014 4 z 5

Další dobré čtení od této autorky. Pořád se něco děje, takže je těžké se odtrhnout od čtení :)

moonchild
28.02.2014 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za dva dny.Nemohla jsem se dočkat konce.

Lusa
12.09.2013 5 z 5

Opravdu napínavý příběh, od začátku až do konce, zatím je tohle asi ta nejlepší trilogie od Hooper. Po přečtení této knihy, by mě ani ve snu nenapadlo vstoupit do nějaké sekty.
Přesně souhlasím s obálkou, ta se fakt nepovedla.

Věro
24.01.2013 4 z 5

Ta obálka opravdu nemá s knihou nic společného, ale kdo má rád okultismus a paranormály, tak ten si příjde na své. A dokonce je to i čtivé.

deedulka
24.12.2012 5 z 5

Příběh byl napínavý s prvky hororu. Jen nechápu, který ňouma vymýšlel tu obálku na knihu. Fakt neskutečné, jak z napínavého hororovo-detektivního příběhu udělají erotický román.

Kay Hooper
americká, 1957