Spoutáni osudem

Spoutáni osudem https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215506/mid_spoutani-osudem-215506.jpg 4 96 12

Krvavá romance série

Sára Dustina vysvobodila a zdá se, že prokletí věčnosti je definitivně zlomeno. Žádné nebezpečí jim už nehrozí. Tak proč oba pociťují, že není všechno v pořádku? Jako by jejich životní energie vystačila vždy jenom pro jednoho z nich a druhý musel trpět.

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Blood Romance – Bitersüße Erinnerung , 2011

Mamka_cte
01.03.2023 5 z 5

Tuto sérii jsem měla v knihovně několik let a ani nevím proč jsem ji nečetla. Nakonec se mi série strašně dobře četla a celou jsem ji "zhltla" za tři dny. Knihy jsou takové tenké chuťovky s velkými písmeny.

Strany krásně ubíhají a stále se v příběhu děje nějaká akce. Nechybí tajemství, boj, láska, zápletka a ani nějaké to nadpřirozeno (upíři).
Knihy mi hodně připomínaly Upíří deníky a o to se mi to i více líbilo.

Hlavních postav bylo hafo.! A s žádnou jsem (k mému překvapení) neměla problém. Nejvíc se mi ale líbila May - pravá kamarádka, která si toho strašně moc prožila. Takovou kamarádku by měl mít každý.!
Příběh byl hlavně o Sáře a Dustinovi a jejich cestě k vysvobození, které samozřejmě skončí happyendem.

Doporučila bych tuto sérii pro nějakého nenáročného a mladšího čtenáře, který má rád trochu napřirozena. U této série si hlava krásně odpočine a nemusí se moc přemýšlet. Doporučuji.️

Kykys
22.07.2016 1 z 5

Sára je hrozně zabedněná a veří si jen tomu svýmu. V prvním díle byla ještě v pohodě... nebo jsem si toho jen nevšimla? Každopádně tenhle díl ani nedočtu a to přesto, že se mi hrozně příčí nechat knihu a dokonce sérii nedočtenou. Každopádně všech těhle dílů jsem čekala víc. A upíři podle autorky taky teda nic moc, mohlo to být víc promyšlené. Líbil se mi asi jen první díl. 1* za... no za nic. Jen mi té knížky asi bylo líto.

kejss044
08.10.2015 5 z 5

Autorku miluji a nezklamala mě.
I když s mnoha lidem nelíbí já jsem si tento díl a celou sérii zamilovala :)
Za mě 100% doporučuji :)

petra3242
30.05.2015 1 z 5

Musím dát za pravdu komentářům, které jsem tu četla. Tahle kniha opravdu za moc nestojí. Jediné, co se mi líbilo, byl příběh z minulosti, a proto dávám alespoň 1 hvězdičku. Minulost Dustina a Emilie byla zajímavá, dramatická a jejich příběh byl dobře napsaný. Příběh ze současnosti byl naopak předvídatelný a skoro až hloupý, zbytečně natahovaný. Dialogy umělé... ne, nelíbilo se mi to. Ostatní díly určitě číst nebudu.

Twerka
17.05.2015 1 z 5

Strašná kniha..... jako v předchozích dílech. Četla jsem dál v domnění že se to časem zlepší ale ono ne. Velké zklamání....

Gelliah
17.03.2015 odpad!

Příšerná knížka, zklamání stejně jako v obou předchozích dílech -.-! Nic horšího o upírech jsem v životě nečetla! Nikdy bych knihu nespálila, ale tyhle si to zasluhují! Kraviny, jako že upír se z někoho stane když JENOM předá krev upírovi, to je absolutní volovina! Nebo, že se po lidské krvi rozběhne srdce mrtvému tvorovi! Ty knihy nemají hlavu ani patu! Ta autorka je absolutně nemožná -.-! Zakázat a nevydávat. Taková ztráta času -.-! Ale 4. díl si přečtu jen abych zjistila, jestli je to ještě větší fraška, než všechny ostatní xD!

DračiceLaura
20.07.2014 5 z 5

Docela mě nudí části z minulosti, ale tu se dozvědět musíme. Úžasná kniha jako vždy.

Bet
29.04.2014 4 z 5

Tak konečně pořádné drama :) a pořád Jonatan je nej já ráda zlý chlapy.

angelbooks
28.12.2013 4 z 5

Opět jsem knihu přečetla za jediný den. Děj mě do sebe několikrát vtáhnul. Musím se přiznat že mě May trochu zklamala, tedy jen v některých částech knížky. Někdy, a trochu, mě nudily ty části z Itáliem. Ikdyž díky ním jsem se dozvěděla zajímavou věc i o Jonathanovi. Konec byl smutnější ale o to víc se těším na další díl který si už dneska nebo zítra moc ráda přečtu :).
Snad dám konečně nějaký díl do doporučených + mu dám víc jak 4 hvězdy.

ladyfromskye
22.09.2013 5 z 5

Čím dál tím lepší! Tahle série mě po nejistém začátku, který mnohé odradil, mile překvapila. Doufám jen, že si svůj standart udrží.

Elisabet
26.06.2013 4 z 5

Dobrá kniha, ale ten konec mě strašně zklamal.

janey88
13.05.2013 5 z 5

Díl od dílu je lepší a lepší. Doufám, že to tímto nekončí! :)

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Alice Moon
americká, 1978