Naši učitelku ovládli mimozemšťani!

Naši učitelku ovládli mimozemšťani! https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375526/bmid_nasi-ucitelku-ovladli-mimozemstani-umi-375526.jpg 4 18 4

Třeťačce Líze a jejím kamarádům Vítkovi, Justýně a Marušce připadá fakt divné, že na ně začala být jejich třídní učitelka milá. A co se proboha chystá udělat s tím zákeřně se tvářícím plyšovým medvědem? Paní učitelka není ten typ člověka, co by měl rád medvídky. Je to spíš ten typ, co nesnáší štěňátka a štítí se koťátek. Existuje jediné možné vysvětlení: paní učitelku ovládli mimozemšťani! Humorný příběh ze školního prostředí vypráví jeho hlavní protagoniska Líza, která si nebere servítky a vše komentuje s upřímností a bezprostředností sobě vlastní. Kniha pobaví děti od sedmi let i jejich rodiče. A že vše bude nakonec úplně jinak, než se zdá? To zjistíme. Snad nebudeme úplně mimo, když tvrdíme, že se při tom mimozemsky krutopřísně nasmějeme.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Svojtka & Co

Baby Aliens Got My Teacher! , 2014

ZahorajdaJajda
15.12.2022

Knihu jsem četla až na základě referátu třeťáka ve škole :) Chtěla jsem vědět o čem mluví. Zhltla jsem ji jedním dechem. Knížka je živá, akční a fantazii se meze nekladou. Sama bych ji nezvolila, ale i tak jsem se dobře pobavila. Jazyk je zvolený vhodně k věku 8-11, myšlenky hlavních hrdinů jsou uvěřitelné. Doporučuji pro začínající čtenáře, ale i zarputilé nečtenáře :D

Rozari
09.10.2021 5 z 5

Knihu si půjčil syn (7,5 let) v knihovně, tak jsem si ji chtěla přečíst, abych věděla, o co půjde, a musím říct, že jsem se fakt nasmála!
Máme i další díl, jdu na něj :-)

KačkaNik
21.01.2021 5 z 5

Výborné, celá série 9ti letého syna nadchla a díky ní začal opravdu číst knihy.

cibulka 8
28.04.2019 4 z 5

Zajímalo mě, co si dcera půjčila v knihovně a musím říct, že tohle je přesně vhodné pro desetileté slečny. Knížka je psaná svižným jazykem, příběh dobře plyne a i když je to občas přitažené za vlasy, fantazii se meze nekladou.

2018  86%Naši učitelku ovládli mimozemšťani!
2018  91%Náš ředitel je krysí upír!
2018  85%Špionka, která jedla květákový mozeček
2018  75%Útok démonských kuchařek
2019  87%Mám vlkodlaka ve stanu!

Kniha Naši učitelku ovládli mimozemšťani! je v