Kruté morality

Výbor z autorových povídek.
Vykonstruované, naprosto nepravděpodobné životní příběhy většinou mladých krásných žen, které se potýkají s neštěstím, zradou, zhrzenou láskou atd. Oblíbené téma autorovo je incest. Knížka dává čtenáři alespoň částečnou představu o literárním díle markýze de Sade.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29219/krute-morality-R9y-29219.png 3.412

Les Crimes de l'Amour

Literatura světová, Povídky, Fantasy
Vydáno:, Aurora

SakadiqRashid
03.06.2015

Při pohledu na jméno autora se vám počne kladélko hlásit o pozornost, avšak již při čtení první novely dojdete k závěru, že bude příhodnější ušetřit si tolik ceněný balzám na lepší časy.

Vilné chvění vyvolá v toužebně napjatém čtenáři snad jen půvabná slečna de Florville, u níž balzám jejího bratra Sennevala zadělá na zdeformovanou zrůdu. Zhýralý tatík si svůj výplod odváží do neznámých končin. Onen bastard však na prahu dospělosti pocítí neutuchající potřebu poznat své biologické kořeny, a tak se ke své matce zasažené ranami osudu vrátí, aby ji bez okolků omrclal. Nyní již chápu námitky prezidenta Curvala, který si ve 120 dnech sodomy stěžoval na nedostatek informací o parametrech jednotlivých kladečů. Čtenář se například vůbec nedozvídá, zda se vojáčku pana Sennevala podaří proniknout hluboko do vnitrozemí, či jenom bezvýsledně naráží na pobřežní útesy ostrova. Nebo zda-li zdeformovaný bastard Saint-Ange disponuje celým vojenským plukem.

Sečteno a podtrženo, stránky zůstávají neposkrvněné, přesto atraktivním dívkám doporučuji průběžně sledovat knihovnu vašich sourozenců opačného pohlaví a na základě toho usoudit, zda-li nebude vhodnější se na noc zamykat.

Dandulka
30.12.2013

Další Sadeovy povídky.... Tyhle nebyly až tak drsné, jak to umí pan markýz, ale četly se dobře. Ostatně jich bylo jen pět.Už jsem přečetla dost Sadeho knih, byly mezi nimi i drsné, ale tahle byla "miloučká".