Kruh věrných

Kruh věrných https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309927/bmid_kruh-vernych-T7F-309927.jpg 4 86 23

Zlo má jméno Lilith – v její náruči našlo věčné zatracení příliš mnoho mužů, a to včetně Hoytova bratra. Hoyt sám se nemůže s temnou sirénou rovnat, ale společně s pěticí mocných zakusí, jak nezlomné jsou jeho duch i srdce.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Morrigan's Cross , 2006

Jaklová.katka
08.10.2022 3 z 5

Slabší Nora,ale bylo to fajn

Lenka_S
03.03.2022 3 z 5

Do téhle knihy jsem se pustila kvůli čtenářské výzvě. Jako první díl série mi to přišlo takové nemastné, neslané, ale dám šanci ještě dalšímu dílu.

bekule
25.06.2021 4 z 5

Vzhledem k celkovému hodnocení v modré a upírům kterým se kromě Stokerovy klasiky vyhýbám jsem od knihy mnoho neočekávala. Ovšem Nora mě opět mile překvapila jak toto téma zajímavě uchopila, bavilo mě to prolínání věků.

twiggynka
24.02.2021 3 z 5

Knihy od Nory Roberts mám moc ráda, i když tahle mi připadla taková neúplná, vlažná, prostě jen úvod k dalším dvěma knihám. No, druhý díl snad bude lepší.

Nevr
18.11.2020 3 z 5

Ač se mi knížky o čarodějkách od této autorky líbí, z téhle ze světa vampírů jsem trochu v rozpacích. Nejspíše dočtu celou sérii, protože mě zajímá, jak dopadne Cian a předpokládám, že jeho příběh bude náplní třetího dílu, ale úplně mě to za srdce nechytlo... V mém doporučení na knížky od této autorky by tato nebyla, uvidíme co další díly.

kubakubikula
17.02.2020 4 z 5

Hodnotím celou trilogii: 1. díl byl slabší, ty další dva už byly mnohem lepší. Celou trilogii jsem zvládla ani ne za týden. Určitě doporučuji.

marky9200
03.01.2020 5 z 5

Supr kniha jen se nemůžu dopidit ktery dil je druhy

caldap
29.10.2019 3 z 5

Zatím mi kniha připadá oddechovka bez špetky koření, není to příběh, ke kterému bych se chtěla vrátit. Čte se dobře, ale chybí mi tam zvídavost, kdy čekám jak to dopadne.

Laf
16.09.2019 4 z 5

Od autorky na fantasy zvyklá nejsem, ale tohle se mi líbilo. Mělo to spád, neustále se něco děje a nechybí ani ta romantika. Povedená kniha :)

TheMelorry
22.08.2019 4 z 5

Od knihy jsem neměla velká očekávání a o to víc jsem byla nadšená. Z anotace nejde příliš poznat, o co v knize půjde - ve zkratce vympýři vs. několik vyvolených, kteří je mají porazit a samozřejmě trocha romantiky, které ale není dáván příliš velký prostor. Jedná se originální a zajímavé čtení, které jistě potěší příznivce románu a fantasy příběhů.
I přesto, že jsou upíři ve spoustě knih a mnoho čtenářů už je nemůže ani vidět, tady jsou podáni zas z jiného pohledu a jiným způsobem.

tabaluga
13.05.2019 4 z 5

Krásný příběh o lásce, zlu a nutnosti boje pro záchranu všech světů. Bohužel nemám přístup k dalším dílům trilogie...četlo se to opravdu moc dobře a kdo má rád fantazy s upirskou tématikou tak směle do toho...

Jessybelle
28.01.2019 5 z 5

Jako fantazy u N.R.moc nemusím, ale tohle mi nepřišlo vůbec špatné, možná tím, ze je to spíš román než fantazy. Hrdinové jsou sympatičtí. Už se těším na další díl...

Eliskass
24.04.2018 5 z 5

Po přečtení recenzí jsem k této nové knize přistupoval s rozpačitým očekáváním. Mistrná vypravěčka Nora Roberts mne ale ani tentokrát nezklamala. Knihu jsem, dá se říci, přečetla jedním dechem a už teď se těším na další osudy hlavních hrdinů.

Shinstria
08.02.2018 3 z 5

Příběh byl celkem zajímavý. Fantasy mám ráda, bohužel mě to zase až tolik nestrhlo. Autorka si myslím, má víc nadání na milostné příběhy, než na divoké fantasy. Příběh zkrátka a jednoduše neměl dle mého mínění ty správné fantasy grády. Tohle bylo takové příjemné a poklidné počteníčko.

lifeoptimist
27.09.2017 3 z 5

Kniha jako taková špatná není, Noru ráda mám, ale to fantasy si myslím, že není její šálek kávy. Tady je to sice trochu "divočina", ale přečetla jsem a jsem docela zvědavá, jak příběh bude pokračovat, čili za mě neurazí, ale také příliš nenadchne.

Nikita04
08.09.2017 1 z 5

Tohle byl krok mimo

milunka21
18.07.2017 5 z 5

Perfektní, vůbec bych nečekala, že zrovna tato autorka bude ve fantasy tak skvělá.

Andrys
21.05.2017 3 z 5

Tato kniha je opravdu autorčin průměr. Nápad se mi líbí, ale ústřední dvojice prvního dílu je taková hodně plochá. Hoyt je tak strašně vážný a důležitý až se jeho vztahu ke Glenně ani nechce věřit. Kniha má spád až v poslední třetině a to jen díky Blair. Naštěstí už jsem četla i druhý díl, který je už o trochu lepší. Každopádně se těším na třetí díl, který se soustředí na mé oblíbené postavy.

BookEater
28.03.2017 5 z 5

Konečně moje oblíbenkyně zavítala do vampire žánru. Nutno říci, že velmi kvalitně. Těším se na pokračování.

Ivetaa
09.02.2017 odpad!

Od N.R. mám ve své knihovně téměř vše, co u nás vyšlo. Tuto knihu jsem ovšem odložila po cca 20 stranách - vampýry a podobnou žoužel fakt nemusím. Holt každý má nějaký svůj oblíbený žánr... Ač mi budou další pokračování v knihovničce při kompletaci "chybět" - nějak to přežiji.